BIROJA UN PUBLISKO TELPU MĒBELES

Kvalitatīvi un mūsdienīgi mēbeļu risinājumi biroja un mājas darba telpai, atpūtas zonām un konferenču telpām

MĒBEĻU KATALOGS

ILGTERMIŅA BIROJA MĒBEĻU NOMA

Izvēloties ilgtermiņa biroja mēbeļu nomu, Jūs iegūstat nepieciešamo biroja aprīkojumu un maksājat tikai par laiku, kurā mēbeles reāli izmantojat.

Vairāk

AKUSTISKIE RISINĀJUMI BIROJIEM

Funkcionāli un biroja interjeram pielāgoti akustiskie risinājumi – akustiskās starpsienas, akustiskās kabīnes un citas akustiskās mēbeles.

Katalogs


Biroja mēbeles no Thomson Furniture

Esam Latvijā vadošais biroja mēbeļu partneris. Saviem klientiem nodrošinām pilnu servisu, no dizaina skices, līdz pilnībā iekārtotām un funkcionālām telpām. Mūsu biroja mēbeļu katalogā atradīsiet augstas kvalitātes biroja mēbeles no dažādiem Eiropas ražotājiem. Piedāvājam izstrādāt  telpām piemērotāko mēbeļu izkārtojumu, piedāvājam izstrādāt un īstenot nestandarta biroja mēbeļu un citu sabiedrisko telpu risinājumus. Uzņēmuma gadu gaitā uzkrātā pieredze, ļāvusi realizēt dažāda izmēra un sarežģītības mēbeļu projektus.  Mēs īstenojam projektus gan privātām struktūrām, gan valsts un pašvaldības iestādēm, esam pieejami Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS). Vienkāršāku projektu īstenošanai, esam izveidojuši pārskatāmu biroja mēbeļu un aksesuāru e-veikalu. Vairāk par mums, mūsu biroja mēbeļu ražotājiem un klientiem lasi mūsu vizītkartē. Ienāc kontaktu sadaļā, lai iepazītos ar mūsu profesionālo komandu.

Mūsu jaunākais piedāvājums