Akustiskā kabīne HUSHPHONE

NO: 9000.00 EUR

Hushphone akustiskā kabīne ir perfekta klusuma oāze. Kabīne paredzēta vienam lietotājam. Tajā ērti iespējams runāt pa telefonu vai paveikt ātrus, bet uz augstu koncentrēšanos vērstus uzdevumus. Pateicoties modelī iebūvētiem riteņiem, kabīni iespējams ērti pārvietot vajadzīgajā vietā. Telpai ir elektrības padeve, individuāls apgaismojums un ventilācijas sistēma. Kabīne aprīkota ar antibakteriālu pārklājumu, kas aptur vīrusu, baktēriju mikrobu vairošanos uz telpas virsmām un telpā.

Krēsls nav iekļauts preces cenā, to iespējams iegadāties atsevišķi.

Pieejamas arī līzinga iespējas, sākot no 191,00 EUR mēnesī. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

 

Pieejamība:

Daudzums:

Piegāde 6 līdz 8 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

 

Klusuma kabīne ērtākām telefona sarunām vai fokusētam darbam

Klusuma kabīne HushPhone ir radīta Jūsu akustiskajam komfortam. Tā ir lieliska iespēja veikt svarīgu telefona vai video sarunu ar potenciāliem vai esošajiem klientiem. Telpas radītais akustiskais komforts nodrošina augstas koncentrēšanas iespējas, tāpēc Jums būs iespēja novadīt lielisku sarunu. Modulis aprīkots ar sienā iebūvētu un atlokāmu galdiņu, kas paredzēts portatīvā datora vai dokumentu izmantošanai. Papildus, kabīnes modulī iespējams integrēt fiksēta augstuma tabureti ar augstu novietojumu. Vai iespējams izvelēties kādu citu no mūsu piedāvātajiem augstajiem darba krēsliem vai taburetēm.

HushPhone vienlaicīgi iespējams izmantot vienam cilvēkam.  Modulis aprīkots ar sensoru kā LED gaismai, tā gaisa ventilācijai. Jums tikai nepieciešams ienākt klusuma kabīnē, lai ieslēgtu apgaismojumu un gaisa ventilācijas sistēmu. Ērtākai iespējai strādāt ar portatīvo datoru vai veikt citu ierīču uzlādi, modulis aprīkots ar elektrības rozeti un USB portu. Lai iespējami ērti varētu veikt akustiskās kabīnes pārvietošanu, modulis aprīkots ar riteņiem.

Klusuma kabīne Jūsu biroja akustikas uzlabošanai

Akustikas jautājumiem birojā ir ļoti svarīga loma. Daudzi darbinieki, kas strādā atvērta tipa birojos atzīst, ka apkārtējais troksnis un kņada bieži traucē viņiem koncentrēties un pilnībā nodoties saviem darba pienākumiem. Realitātē, mēs bieži vien redzam, ka atvērta tipa birojos cilvēki izmanto individuālas austiņas, lai nodalītos no apkārtējā trokšņa, tomēr, tas ne vienmēr ir labs risinājums. Dažreiz viss, kas nepieciešams ir netraucēts klusums, kurā iespējams apkopot un noformulēt savas domas. Ir dažādi darba uzdevumi un iespējams kādā no darba etapiem ir svarīgi atrast iespēju netraucētai un klusai darbībai, kas var palielināt un uzlabot kopējo darba ražīgumu. Nereti, novērojamas situācijas kurās mums ir jāveic svarīgs telefona zvans vai jāatbild nepacietīgam klientam. Telefona sarunas laikā, lai skaidri sadzirdētu sarunas partneri, mums bieži traucē fona troksnis. Šī iemesla dēļ, mēs bieži lūkojamies pēc iespējas iziet  no darba telpas vai biroja. Tomēr ne vienmēr tas ir iespējams un ir ērti izdarāms. Klusuma kabīne ir radīta tieši šādiem risinājumiem. To iespējams izmantot telefona sarunām, vai ātri paveicamiem darbiem, netraucējot apkārtējiem kolēģiem un vienlaikus, arī pats iegūstot akustisku komfortu.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, un kopējās darba produktivitātes veicinātājs.

Additional information

Izmērs

W-1000 D-900 H-2230

Līdzīgi produkti