Accis Pro biroja krēsls

726.00 EUR

Accis Pro ir jaunākās paaudzes biroja krēsls, kas veidots balstoties idejā par “aktīvu sēdēšanu”. Accis Pro biroju krēslu sērija ir piemērs tam, kā tehnoloģiska doma var uzlabot tik vienkāršu un ikdienišķu darbību – sēdēšanu. Krēsla sēdne un atzveltne pielāgojas lietotāja ķermeņa kustībām. Galvenais mērķis ir neapgrūtināt lietotāja mugurkaulu.

Sēdekļa un atzveltnes neatkarīga kustība ir īpaši pārdomāta un reti sastopama biroja krēsliem. To nodrošina novatoriskā un patentētā SmartHPS sistēma. Atzveltnes kustība uz sāniem ir iespējama, pateicoties sfērisko savienojumu sistēmai, kas savieno atzveltni ar mehānismu. Biroja krēsla atzveltne ir aprīkota ar speciālu saliktu stieni, kas darbojas kā klasiska atspere, kas ļauj atzveltnei atgriezties pamata stāvoklī. Sēdekļa kustība ir iespējama, pateicoties sfēras savienojumam, kas uzstādīs sēdekļa centrālajā daļā. Pateicoties šim mehānismam, lietotājs var sēžot balstīties sāniski, bet tajā pašā laikā justies stabili. Lietotāju ērtībai sēdekļa sānu kustības funkciju var bloķēt.

Biroja krēsls ir aprīkots ar sinhrono mehānismu (ar papildus funkcijām, kas saistītas ar sēdekļa pozīcijas maiņu un sēdekļa noliekšanu uz priekšu). Arī roku balsti ir svarīga krēsla sastāvdaļa. Pateicoties regulēšanas iespējām augšup, lejup, atpakaļ, uz sāniem un rotēt, lietotājs varēs viegli nodrošināt perfektu apakšdelma atbalstu.

 

Uz vietas pieejams: 1 gabals

Daudzums:

Cena ar PVN:


Sazinies ar mums

Līdzīgi produkti