B-ACTIVE augstumā regulējams galds

NO: 502.00 EUR

B-ACTIVE augstumā regulējams galds, paredzēts galda virsmām 1200-1600 mm. E-veikalā  galda cena norādīta ar 140×70 cm lielu virmsu. Ja vēlaties citu galda virsmas izmēru,  lūdzu sazinies ar mums!

Pieejamība:

Daudzums:

Piegāde 5 līdz 7 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Darba galda priekšrocības

Augstumā regulējams galds sniedz iespēju ērti mainīt darba pozu darba dienas ietvaros. Galdam nepieciešams elektrības pie slēgums. Vadība uz augšu/ uz leju tiek īstenota ar virsmai piestiprinātu vadības pogu. Galdam iespējams komplektēt dažāda izmēra virsmas. Platumā mazākā darba virsma – 120cm, platākā iespējamā virsma – 160cm. Pēc vajadzības, iespējams komplektēt cita dizaina vadības pogas un papildus aksesuārus. Par visam papildus iespējām, lūdzu sazinieties ar mums.

Augstumā regulējams galds mājas birojos

Galda ražotājs ir mūsu sortimentā plaši pārstāvētais korpusa mēbeļu ražotājs Narbutas. Augstumā regulējams galds B-ACTIVE ir lielisks risinājums nelielām biroja vai mājas biroja telpām. Ja iekārtojat savu mājas biroju, aicinām apskatīt mūsu ieteikumus. Augstumā regulējamam galdam ir daudz priekšrocības. To ir viegli pielāgot visiem galda lietotājiem – kā stāvus tā sēdus pozīcijā. Zemākās pozīcijas nodrošinās iespēju pie galda stāvus darboties arī bērniem. Strādājot pie galda ilgas darba stundas, iespējams pielāgot galda augstumu dažādiem sēdēšanas paradumiem – piemēram izmantojot aktīvos krēslus vai vingrošanas bumbas. Regulāra ķermeņa stāvokļa maiņa darba laikā pozitīvi ietekmē mūsu pašsajūtu un palīdz labāk koncentrēties.

Dizaina variācijas iespējas

Galdam iespējamas dažādas krāsu kombinācijas. Kājām iespējams izvēlēties no trīs metāla krāsu veidiem – balts metāls, melns metāls un pelēks metāls. Virsmu iespējas ir ļoti plašas. E-veiklā piedāvātā galda virsmas izmērs – platums 140cm, dziļums 70cm, virsmas materiāls – lamināts 25mm biezumā, ar kvalitatīvi nostrādātu ABS maliņu. E-veikala piedāvājam izvēlēties no četrām dažādām krāsām – dzintara ozols (koka tekstūra), balināts ozols, balts vai gaiši pelēks. Papildus iespējams piedāvāt arī citas lamināta virsmas – pelna osis (koka tekstūra), dūmu pelēks, pelēkais koks (koka tekstūra), grafīts, rieksta koks (koka tekstūra) vai melns. Iespējams kombinēt arī finierētas darba virsmas – kļavas, rieksta, ozola vai oša koka apdarē. Pastāv iespēja iegādāties tikai kāju rāmi un savienot ar jau esošu vai īpaši veidotu galda virsmu. Sazinieties ar mums par papildus iespējām.

 

 

Additional information

Galda rāmja krāsa

A, E, M

Galda virsmas

D2, D3, M1

Līdzīgi produkti