STREAM darba krēsls

350.00 EUR

Darba krēsls STREAM  ir aprīkots ar augstumā regulējamu atzveltni un roku balstiem, pneimatisko lifta mehānismu un melnu neilona piecu staru zvaigzni ar lieliem ritenīšiem. Krēslam ir SY sinhronais mehānisms ar stingruma regulēšanas funkciju. Auduma pārklājums- tumši pelēks audums – FLORIDA.

Daudzums:

Cena ar PVN:


Sazinies ar mums

Description

Darba krēsls STREAM ir viens no populārākajiem ražotāja Ld Seating piedāvātajiem darba krēsliem. Krēslam ir ērts muguras daļas izliekums, kuru iespējams regulēt un pielāgot Jums vajadzīgajā augstumā. Mugurai iespējams stiprināt arī polsterētu, regulējamu galvas atbalstu. Galvas atbalsts pildīs atslābinošu funkciju. Krēslam pieejams plašs un ērts sēdeklis. Pastāv iespēja komplektēt arī sēdekļa izbīdīšanas un slīpuma noliekšanās funkciju.

Krēslam pieejami dažādi regulēšanas mehānismi. Krēsla mehānismi atļauj regulēt krēsla atzveltni sev nepieciešamajā atgāzumā. Vienkāršākais regulēšanas mehānisms – SY, kas regulējas krēsla centrā, zem sēdekļa. Krēsls mehānismu SYS iespējams regulēt ar krēsla sānā iestrādātu sviru. SYS mehānismu iespējams komplektēt arī ar sēdekļa izbīdīšanas funkciju, nepieciešamības gadījuma apvienot šo funkciju arī ar sēdekļa slīpuma regulāciju.

Darba krēsls pieejams ar dažādu funkciju un regulēšanas iespēju roku balstiem. Pamata modelis pieejams ar augstuma regulējamiem roku balstiem. Tālāk kā papildus funkcijas iespējams komplektēt, gan roku balstu ārējā izskata papildinājumus – mīkstas roku balsta uzlikas, metāla pamatnes stiprinājumus. Iespēja izvelēties arī vairākās dimensijās regulējamus roku atbalstus.

Pamatne veidota no plastikatšķiedras materiāla. Pastāv iespēja izvēlēties arī hromēta vai krāsota metāla pamatnes bāzi.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

Līdzīgi produkti