%

SKATE AKTĪVAIS KRĒSLS

535.00 EUR764.00 EUR

Aktīvais krēsls Skate ir novatorisks krēsls ar sēdeklī integrētu šūpošanās sistēmu, kas nodrošina līdzsvaru lietotājam. Krēsla atzveltni ir izstrādājuši Bertolini – Ferrarese un Scagnellato, kuri iedvesmojās no skrituļdēļa kustības. Skate aktīvajam krēslam dizaineri piešķīra formu, kas pielāgojas ķermeņa kustībām.

Skate ir izgatavots Itālijā un veidots rūpējoties par apkārtējo vidi. 85% no piegādātājiem ir vietējie pakalpojumu sniedzēji. Tas ne tikai palielina nozīmi tam, ka krēsls ir ražots Itālijā, bet arī tādā veidā tiek samazinātas CO2 emisijas vidē. Materiālu augstā kvalitāte padara krēslu īpaši izturīgu. Krēslu pēc tā kalpošanas laika var viegli demontēt un pilnībā pārstrādāt.

Skate aktīvais krēsls ir lieliski piemērots birojam, kā arī mājas darba vietai, pateicoties tā minimālajam dizainam. Krēsla 3D sēdekļa kustība seko tā lietotāja ķermenim un uztur to aktīvu, stimulējot muskuļus un nodrošinot nevainojamu komfortu. Roku balsti ir regulējami augstumā, lai nodrošinātu vislabāko komfortu. Krēsla muguriņa veidota no izturīga sietiņa auduma.

Pieejams uzreiz: 1 gabals

Daudzums:

Cena ar PVN:


Sazinies ar mums

Līdzīgi produkti