Divvietīgs dīvāns – TWIST&SIT

1340.00 EUR

Ražotājs:

Kolekcija:


Pieejamība:

Daudzums:

Narbutas

TWIST&SIT sērija


Piegāde 1 līdz 2 nedēļas

Cena ar PVN:


Sazinies ar mums

Description

Divvietīgs dīvāns no biroja mēbeļu ražotāja Narbutas, mēbeļu sērijas TWIST&SIT. Sērijas ietvaros pieejami dažādi dīvānu modeļi. Atpūtas  dīvāns ar  izteiksmīgu dizainu, kā  aicinājums apstāties un atpūsties no dienas steigas. Vienlaikus, tā ir vieta, kurā iespējams organizēt kolektīvas radošas darbības vai pārdomāt jaunas idejas. TWIST & SIT  palīdzēs jūsu biroja telpām pievienot mājīgu noskaņu un radīt relaksējošu atmosfēru.

Dīvānu un krēslu sēdeklis veidots vienkāršā formā, to iespējams kombinēt divos dažādos toņos, veidojot atšķirīgu krēsla ārējo un iekšējo dizainu. Dīvāna bāzei iespējams izvēlēties no metāla un koka pamatnes kāju bāzes. Pieejami vienvietīgi, divvietīgi un trīsvietīgi modeļi. Pastāv iespēja izvēlēties arī augstas atzveltnes dīvānus.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

 

Norādiet vēlamos auduma  toņus  komentāru sadaļā ( pie saņemšanas).

Cena norādīta, pasūtot dīvāna audumu no galerijā redzamā klāsta. Lai uzzinātu vairāk par citiem modeļiem un audumu izvēlēm, aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem.

Additional information

Ražotājs

Narbutas

Kolekcija

TWIST&SIT sērija