Kas mēs esam

SIA THOMSON Furniture ir dibināts 2007.gadā un ir viens no lielākajiem biroja mēbeļu tirgus dalībniekiem Latvijā. Uzņēmumam stabili attīstoties, 2016. gadā tika atklāts THOMSON Furniture salons Igaunijā, Tallinā, lai efektīvāk izpildītu Igaunijas un Skandināvijas valstu klientu pieprasījumus. Uzņēmumu pārstāv 20 profesionāļi – projektu vadītāji, dizaineri un tehniskā atbalsta speciālisti, kuri, apvienojot pieredzi, radošumu un zināšanas par dizainu un funkcionalitāti, spēj realizēt jebkuras klienta vēlmes.

“Mēs ticam, ka izaugsme neparedz atrašanos vienā punktā, tā paredz riska uzņemšanos un ticību tam, ka mēs, kā uzņēmums un kolektīvs, spējam apmierināt sabiedrības vajadzības pēc kvalitātes – kvalitatīvām biroja mēbelēm un labākajiem profesionāļiem”

Partneri

THOMSON Furniture pārstāv Eiropā vadošus mēbeļu ražotājus no Vācijas, Itālijas, Čehijas, Polijas, Lietuvas un citām valstīm.

Kāpēc mēs

Mēs atbalstām abpusēju uzticību un paļaušanos vienam uz otru, tieši tāpēc piedāvājam pēcgarantijas servisu. Tas ir mūsu kvalitātes apliecinājums – kvalitātes zīmogs, tā teikt! Mēs sadarbojamies ar mēbeļu zīmoliem, kas spēj nodrošināt kvalitatīvas un ergonomiskas mēbeles, kas atbilst mūsdienu standartiem.

Jūsu vēlmes

Budžeta noteikšana

Sadarbības plāns

Mērijumi

Dizaina koncepta izstrāde

Piedāvājuma saskaņošana

Produkta pasūtīšana

Ražošana

Loģistika

Piegāde objektā

Uzstādīšana

Kvalitātes kontrole

Garantija

Pēc garantijas serviss

Jaunie projekti

Mūsu klienti

Uzņēmumi, kuri mums uztic savu vīziju par biroja telpām

Dizaineriem un arhitektiem

Sazinies ar mums, lai saņemtu THOMSON Furniture produktu 3D failus un tehnisko informāciju, kas nepieciešama projektiem, kā arī lai apskatītu pieejamos toņus un materiālus.