Sākums / Projekti / Vivendi

Vivendi

Veselības centrs Vivendi ir jauna koncepta veselības centrs. Viena no Vivendi specializācijām ir stresa izraisītu veselības traucējumu ārstēšanā. Veselības centrā esošajām mēbelēm ir skaidrs uzdevums – radīt komfortablus apstākļus tiem, kas tur ir ieradušies. Tas attiecas uz visām mēbelēm, sākot no recepcijas zonas, beidzot ar individuāliem kabinetiem.

Ienākot Vivendi telpās, tā apmeklētājus sagaida plaša recepcijas zona, kurā izmantotas tādas gaišās krāsas, kā balts un zaļš. Pie akcenta sienas, kuru rotā zaļumu motīvi, ir izvietoti ērtie Vancouver Lite dīvāni no mēbeļu ražotāja Profim. Elegants dizains un rūpīgā apdares materiālu izvēle Vancouver Lite dīvānus padara estētiski baudāmus. Šī kolekcija ir papildināta arī ar moderniem pufiem. Kvadrātveida formas pufs Vancouver Oto ir papildināts ar stikla plātni, kas padara to par funkcionālu kafijas galdiņu.

Arī kabineti ir veidoti gaišos toņos. Galvenās pozitīvās psiholoģiskās īpašības, ar kurām tiek saistīta zaļā krāsa, kas izmantota arī šajā projektā, ir miers, līdzsvars un harmonija. Zaļš atjauno un rada drošības un dabas tuvuma sajūtu. Individuālajos kabinetos ir izvēlētas tādas mēbeles, kā Fan krēsli un dīvāni. Fan ir īpaša mīksto mēbeļu sērija, kas ir kā radīta tiem, kas meklē izcilus interjera dizaina risinājumus ar atšķirīgu rakstutu. Elegantā forma ar precīzām šuvēm ir visspilgtākā šīs mīksto mēbeļu sērijas iezīme.

Projektā izmantotās mēbeles:

  • Profim, Vancouver Lite dīvāni
  • Profim, Vancouver Oto pufi
  • Profim, Fan krēsli
  • Profim, Fan dīvāni

Klients: Vivendi
Gads: 2018
Projektu vadītājs: Artūrs Paļums