Augstumā regulējams galds THOM, (pieejama iespēja stūra galdiem)

NO: 497.00 EUR

Augstumā regulējams galds THOM, ilgtspējīga izvēle ikvienai darba telpai. Trīsposmu teleskopiskās galda kājas, ar motoru katrā kājā, nodrošina 150kg celtspēju (75kg katrā kājā) Klusa un ātra galda vadība, ko papildina ērts un pārskatāms LED panelis, kurš norāda precīzu galda augstumu un ērtākai galda lietošanas pieredzei, ļauj viegli ieprogrammēt 4 galda augstumus.  Ātra pacelšana – 40mm/s, klusa darbība – 50db.

Galda virsmas izmērs

E-veikalā norādīta cena galdam ar visrmas izmēru – 1400x700mm, 25mm biezs melamīns

Stūra galda virsmu iespējas

Galda rāmi laika gaitā iespējams viegli pielāgot dažāda izmēra un specifikācijas virsmām. Iespēja iegādaties papildus elementus, dažāda izmēra stūra galda virsmu risinājumiem. Par papildus samaksu galda pēdas daļu iespējams aprīkot ar riteņiem, ērtākai galda pārvietošanai telpā. Sazinieties, lai noskaidrotu visas iespējas.

Piegādes laiks

Mūsu noliktavā patstāvīgi pieejami augstumā regulējami galda kāju rāmji – baltā, melnā un pelēkā krāsā. Piegādes termiņš atkarīgs no izvēlētās virsmas toņa. Ja preci nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrākā laikā, lūdzam sazināties ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.

Piegādes iespējas

Piedāvājam bezmaksas preču saņemšanu mūsu Rīgas noliktavā. Par papildus maksu pieejama preču piegāde un uzstādīšana Jūsu telpās, vairāk par piegādes iespējām lasiet – šeit.

Ražotājs:

Kolekcija:


Pieejamība:

Daudzums:

THOMSON Furniture

THOM sērija


Pieejams salonā


Sazinies ar mums

Description

Darba galda priekšrocības

Augstumā regulējams galds sniedz iespēju ērti mainīt darba pozu darba dienas ietvaros. Galdam nepieciešams elektrības pie slēgums. Vadība uz augšu/ uz leju tiek īstenota ar virsmai piestiprinātu vadības pogu, THOM augstumā regulējams galds aprīkots ar 4 atmiņu vadības pulti, kurā viegli iespējams saglabāt Jūsu mīļākos galda augstumus – sēdus, stāvus, pusēdus un t.t.  Galdam iespējams komplektēt dažāda izmēra virsmas. Platumā mazākā darba virsma – 120cm, platākā iespējamā virsma – 200cm. Pēc vajadzības, iespējams komplektēt cita dizaina vadības pogas un papildus aksesuārus. Pieejama attālinātas vadības poga

Augstumā regulējams galds kustībām visas dienas garumā

Augstumā regulējams galds ir lielisks risinājums biroja vai mājas biroja telpām. Ja iekārtojat savu mājas biroju, aicinām apskatīt mūsu ieteikumus. Augstumā regulējamam galdam ir daudz priekšrocības. To ir viegli pielāgot visiem galda lietotājiem – kā stāvus tā sēdus pozīcijā. Zemākās pozīcijas nodrošinās iespēju pie galda stāvus darboties arī bērniem. Strādājot pie galda ilgas darba stundas, iespējams pielāgot galda augstumu dažādiem sēdēšanas paradumiem – piemēram izmantojot aktīvos krēslus vai vingrošanas bumbas. Regulāra ķermeņa stāvokļa maiņa darba laikā pozitīvi ietekmē mūsu pašsajūtu un palīdz labāk koncentrēties.

Dizaina variācijas iespējas

Galdam iespējamas dažādas krāsu kombinācijas. Kājām iespējams izvēlēties no trīs metāla krāsu veidiem – balts metāls, melns metāls un pelēks metāls. Virsmu iespējas ir ļoti plašas. E-veiklā piedāvātā galda virsmas izmērs – platums 140cm, dziļums 70cm, virsmas materiāls – lamināts 25mm biezumā, ar kvalitatīvi nostrādātu ABS maliņu. E-veikala piedāvājam izvēlēties no četrām dažādām krāsām – dzintara ozols (koka tekstūra), balināts ozols, balts vai gaiši pelēks. Papildus iespējams piedāvāt arī citas lamināta virsmas – pelna osis (koka tekstūra), dūmu pelēks, pelēkais koks (koka tekstūra), grafīts, rieksta koks (koka tekstūra) vai melns. Iespējams kombinēt arī finierētas darba virsmas – kļavas, rieksta, ozola vai oša koka apdarē. Pastāv iespēja iegādāties tikai kāju rāmi un savienot ar jau esošu vai īpaši veidotu galda virsmu.

Galda visrmas iespējas

Piedāvājam komplektēt augstumā regulējamus galdus ar dažāda standarta  izmēra melamīna un dabīga finierējuma virsmām. Vienlaicīgi, veidojam arī nestandarta izmēru un materiālu virsmas pēc klientu vēlmām un vēlamā dizaina. Dabīgā koka galda virsma, akmens virsma, mūsdienīgu pārklājumu lamināti – tas viss Jums nepieciešamajās krāsās un izmēros. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.

Augstumā regulējams kāju rāmis

Piedāvājam iespēju pie mums iegādaties augstumā regulējamus kāju rāmjus bez galda virsmas, ko iespējams integrēt pie jau esošajām galdu virsmām. Galda rāmis ir viegli regulējams un piemērojams dažāda izmēra virsmām. Galda platuma iespējas – no 120cm līdz 200 cm, galda dziļuma iespējas – 70cm līdz 120cm. Papildus THOM augstumā regulējamo kāju rāmja konstrukciju iespējams papildināt ar izliektu rāmja elementu, tā sniedzot iespēju rāmi izmantot arī darba virsmām ar nelielu virsmas stūri, vai vajadzības gadījumā aprīkot ar trešo galda kāju, sniedzot iespēju izveidot lielu augstumā regulējamu stūra galdu. Kāju pamatni iespējams aprīkot ar riteņiem – ērtākai galda pārvietošanai telpā. Standarta pēdas platums – 70cm (pieejami arī citi pēdas platumi)

Kāju krāsas – Pelēks (RAL7045), Balts (RAL9016), un melns (9005). Iepakojuma izmērs – 23,5 x 27 x 106 cm, svars – 30kg. Celtspēja 150kg (75kg katra kāja)

Vienkāršāks un ekonomiskāks risinājums

Ja Jums nepieciešams kompaktāks virsmas risinājums, pieejamākā un draudzīgākā cenā, iesakām izvēlēties kāju rāmi BASIC. Šim kāju rāmim iespējams komplektēt mazākas galda virsmas – mazakais pieejamais izmērs 100x60cm, galda celtspēja vienmērīgi izvietojot svaru pa visu galda virsmu – 80kg (40kg katra kāja)

Papildus aksesuāru iespējas

Pie mums iespējams iegādaties arī citus augstumā regulējama galda aksesuārus. Procesora turētājus, vertikālos un horizontālos kabeļu kanālus ērtākai vadu izvadīšanai un organizēšanai Jūsu darba vietā. Plašs piedāvājums akustisko stapsienu izvēlē, piemēram dabai darudzīgās un no pārstrādatiem materiāliem izgatavotās starpsienas ROUND PET.

Additional information

Galda rāmja materiāls

Metāls

Kolekcija

THOM sērija

Galda virsmas izmērs

1400×700 mm

Izmērs

W=1020-1800, D =700, H=605-1255

Ražotājs

THOMSON Furniture

Lamināts

D1, D2, M1, N1, N3

Galda rāmja krāsa

A, E, M

Līdzīgi produkti