Piegāde

Veicam preču piegādi un uzstādīšanu visā Latvijas teritorijā. Preču piegādes izmaksas atkarīgas no nepieciešamā piegādes reģiona. Piegādes cenas norādītas bez PVN.

Iespēja izņem pasūtījumu bezmaksas THOMSON Furniture salonā, Katlakalna ielā 6d, Rīgā.

Preču piegādes laiks ir ~ 2 līdz 8 nedēļas pēc priekšapmaksas rēķina saņemšanas. SIA THOMSON Furniture drīkst bez brīdinājuma pagarināt piegādes termiņu. Ja prece ir pieejama noliktavā vai salonā, preču piegādes laiks ir līdz 2 nedēļām.

Veco mēbeļu demontāža un utilizācija piegādes pakalpojumu cenā nav iekļauta.

Ja ir nepieciešama preču montāža, pirms preču piegādes, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz info@thomsonfurniture.lv , vai zvanot +371 67138222, nosaucot savu vārdu, uzvārdu un darījuma numuru, lai varam vienoties par pakalpojuma izmaksām.

Pasūtītāja pienākumi

Norunātajā laikā pieņemt preci un parakstīt preču pieņemšanas dokumentus.

Nodrošināt piekļuvi līdz preces uzstādīšanas vai nodošanas vietai.

Nodrošināt atbilstošus apstākļus preču piegādei, drošai uzstādīšanai un segt visas likumā noteiktās ar to saistītās izmaksas: caurlaides, iebraukšanas atļaujas, u.c. Veco mēbeļu demontāža un utilizācija piegādes pakalpojumu cenā nav iekļauta.

Jebkuru neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties pa tālruni +371 67138222, vai e-pastu info@thomsonfurniture.lv.