Piegāde

Mūsu profesionālā tehniskā atbalsta komanda veic preču piegādi un uzstādīšanu, nodrošina pilnu garantijas un pēc garantijas servisu.

Piegāde Latvijā

Preču piegādes izmaksas atkarīgas no nepieciešamā piegādes reģiona. Piegādes cenas norādītas bez PVN.

Piegāde ārpus Latvijas

Preču piegādes izmaksas atkarīgas no nepieciešamās piegādes valsts. Lūdzu sazinieties  ar mums rakstot uz info@thomsonfurniture.lv , vai zvanot +371 29808222.

Preču saņemšana Rīgā

Iepriekš vienojoties, iespējama preču saņemšana mūsu noliktavā - Rīga, Krustpils iela 17 (netālu no mūsu mēbeļu salona)

Piegādes laiks

Preču piegādes laiks ir ~ 2 līdz 8 nedēļas pēc priekšapmaksas rēķina saņemšanas. Ja prece ir pieejama noliktavā vai salonā, preču piegādes laiks ir līdz 2 nedēļām. Precīzs piegādes laiks tiek precizēts pēc pasūtījuma veikšanas. SIA THOMSON Furniture drīkst bez brīdinājuma pagarināt piegādes termiņu.

Veco mēbeļu demontāža un utilizācija

Ja ir nepieciešama esošo mēbeļu demontāža un utilizācija,  lūgums  sazinieties ar mums rakstot uz info@thomsonfurniture.lv , vai zvanot +371 29808222. 

Pasūtītāja pienākumi

Norunātajā laikā pieņemt preci un parakstīt preču pieņemšanas dokumentus.

Nodrošināt piekļuvi līdz preces uzstādīšanas vai nodošanas vietai.

Nodrošināt atbilstošus apstākļus preču piegādei, drošai uzstādīšanai un segt visas likumā noteiktās ar to saistītās izmaksas: caurlaides, iebraukšanas atļaujas, u.c. Veco mēbeļu demontāža un utilizācija piegādes pakalpojumu cenā nav iekļauta.

Jebkuru neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties pa tālruni +371 29808222 vai e-pastu info@thomsonfurniture.lv.