Narbutas mēbeles

Mēbeļu ražotājs Narbutas piedāvā plašu un mūsdienīgu biroja mēbeļu katalogu, kas nemitīgi papildinās atbilstoši mainīgajām tirgus prasībām un aktuālajām tirgus tendencēm.  Ražotājam ir vairāk kā 30 gadu ilga pieredze biroju un sabiedrisko telpu mēbeļu projektēšanā un plānošanā. Šo gadu laikā, ražotājs ir izveidojis plašu tirdzniecības partneru tīklu visa pasaulē, pavisam 40 pasaules valstīs. 2021. gadā Eiropas Biroja mēbeļu federācijas veidotajā TOP 100 biroju mēbeļu ražotāju topā, Narbutas ierindojās godpilnajā 40 vietā. Esam priecīgi, ka ilgu gadu garumā mūsu komandai ir bijusi iespēja sekot līdzi un līdzdarboties uzņēmuma straujajai izaugsmei un veiksmes stāstam visā pasaulē.

 

Narbutas pārstāvis Latvijā un Igaunijā

Esam vēsturisks un uzticams ražotāja pārstāvis Latvijā, ar lielu pieredzi un zināšānam ražotāja mēbeļu plānošanā un tehniskajā konstrukcijā. THOMSON Furniture un NARBUTAS sadarbība aizsākusies vairāk kā 15 gadu senā pagātnē,  līdz ar uzņēmuma pirmsākumiem. Šo gadu laikā esam darbojušies un aktīvi sekojuši līdzi ražotāja izaugsmei un ražošanas attīstībai. Mūsu mēbeļu salonā vienmēr atradīsiet aktuālākos ražotāju mēbeļu risinājumus, kurus mūsu komanda pielāgos atbilstoši Jūsu vēlmei un vajadzībām. Saviem klientiem piedāvājam pilnu ražotāja sortimentu, mēbeļu piegādi un uzstādīšanu Jūsu telpās. Vienlaikus, esam autorizēts ražotāja Narbutas servisa partneris Latvijā. Mēs konsultējam un veicam mēbeļu apkopi. Dodiet ziņu, ja Jums ir kādi jautājumi par ražotāja Narbutas mēbeļu risinājumiem –  sadaļā kontakti.

 

Mūsu projektu vadītājam un tehniskajam departamentam ir ilgu gadu pieredze ar visiem ražotāja produktiem un sērijām. Mūsu tehniskā departamenta zināšanas spēj atrisināt un atpazīt jebkuru neatbilstību ražošanas standartam. Kopš 2016. gada esam arī oficiālais ražotāja pārstāvis Igaunijas teritorijā, kur nodrošinām analogu sadarbības un servisa pakalpojumu apjomu.

Profesionāla sadarbība un augstākā līmeņa serviss

Izvēloties THOMSON Furniture Jūs iegūstat profesionālu partneri. Mūsu projektu vadītāju gadiem ilgā pieredze darbā ar Narbutas mēbeļu katalogiem, ļauj precīzi atbildēt uz jautājumiem un sniegt Jūsu telpām atbilstošāko konsultāciju. Mūsu dizaineri nomērīs Jūsu telpas un veiks bezmaksas tehnisko plānu sagatavošanu. Mūsu montieri nodrošinās augstākā ātruma un kvalitātes servisu.

Esam ilgtermiņa partneris, kas vienmēr būs atvērts Jūsu jautājumiem un nepieciešamības gadījumā, nodrošināsim ātru tehnisko atbalstu. Pārvākšanās vai mēbeļu pārkārtošanas gadījumā, varam piedāvāt mūsu profesionālās tehniskās komandas palīdzību. Sadarbībā ar ražotnes konstruktoriem, veiksim nestandarta mēbeļu pielāgošanu, atbilstoši Jūsu telpām. Mēs nodrošinām 5 gadu garantiju ražotāja produkcijai. Veicam Narbutas garantijas un pēc garantijas servisu.

Mūsu komandu pārstāv 20 profesionāļi – projektu vadītāji, dizaineri un tehniskā atbalsta speciālisti, kuri, apvienojot pieredzi, radošumu un zināšanas par dizainu un funkcionalitāti, spēj realizēt jebkuras klienta vēlmes.

Narbutas mēbeļu sortiments

Ražotājs piedāvā pilnu biroja aprīkojumu. Piedāvājumā ietilpst plaša darbu galdu izvēle, gan standarta augstuma galdi, gan galdi ar elektronisku un manuālu augstuma regulēšanu. Plaša dokumentu skapju izvēle. Vadītāju, apspriežu un ēdamzonu galdi. Visi birojam nepieciešamie krēsli. Lielā sortimentā pārstāvēti dažādi akustiskie risinājumi, gan individuālām darba vietām, gan plašām atvērta tipa darba telpām.

Sadarbība ar pasaules līmeņa dizaineriem

Ražotājam ir plaša pieredze ar dažādiem pasaules līmeņa mēbeļu dizaineriem. Viena no veiksmīgākajām ražotāja izveidotajām vadītāju sērijām PLANA izveidota sadarbībā ar Itāļu dizaineriem Roberto Lucci un Paolo Pampanoni.

Viena no vissenākajām sadarbībām ar dizaineriem veidojusies sadarbībā ar dizaineru tandēmu Baldanzi & Novelli, kas veidojuši dizainu tādām izcilām NARBUTAS mēbeļu sērijām kā atpūtas dīvānu sērija ar plašām modulārajām iespējām – ARCIPELAGO, vienu no pieprasītākajiem ražotāja darba krēsliem WIND un klientu ļoti iemīļotu darba un vadītāju sēriju NORTH CAPE.

Narbutas mīkstās mēbeles

Viena no jaunākajām un plašākajām mīksto mēbeļu un krēslu sērijām TWIST&SIT, radījis dizaineru duets Christina Strand un Niels Hvass. Viņu kontā arī citas ražotāju mēbeļu sērijas. Viens no senākajiem ražotāja darba krēsliem, kas iecienīts daudzu mūsu klientu starpā ir krēslu sērija VERSO, kas veidota sadarbībā ar Lietuvas dizaineri Vytautas Puzeras.

Narbutas ir mūsdienīga mēbeļu ražotne

NARBUTAS mēbeļu ražotne Lietuvā ir viena no lielākajām biroja mēbeļu ražotnēm Austrumeiropā. Pieaugot ražošanas apjomiem, ražotne atrodas nepārtrauktā modernizācijas un automatizācijas procesā, kas ļauj nodrošināt augstāko saražoto mēbeļu kvalitāti. 2018.gadā, tehnoloģiju attīstībā un ražotnes platības palielināšanā tika ieguldīti vairāk kā 7 miljoni eiro, 2021. gadā ieguldīti papildus 20 miljoni.

Narbutas darba vieta

Šobrīd ražotnē nepārtraukti, vairākās maiņās nodarbināti vairāk kā 1000 darbinieki. Darbs sadalīts četros ražošanas departamentos. Standarta mēbeļu ražošana – korpusa mēbeļu virsmu ražošana un kontrole. Krēslu un mīksto mēbeļu departaments.  Metāla ražošanas departaments, kas nodarbojas ar mēbeļu balsta konstrukciju, metāla aksesuāru izgatavošanu un krāsošanu.

Narbutas mēbeļu ražotne

Un nestandarta mēbeļu departaments, kas nodarbojas ar pircējam pielāgotu mēbeļu konstrukciju plānošanu un ražošana. 2020.gadā ražotāja apgrozījums sastādīja 82,6 miljonus EUR. 2020. gadā ražotnē tika saražoti kopsumā 817 000 tukstoši vienības.

Video prezentācija par NARBUTAS:

Jebkuros jautājumos par šī ražotāja mēbelēm lūdzam sazināties ar mums, paldies!