Augstumā regulējams galds TH

NO: 360.00 EUR

Manuāli augstumā regulējams darba galds TH, lielisks risinājums ergonomiskam mājas biroja iekārtojumam. Augstuma regulācijai nav nepieciešams elektrības pieslēgums, regulācija tiek nodrošināta ar gāzes lifta palīdzību un tiek regulēta  ar regulēšanas sviru. Galda virsmas izmērs – 80 cm x 60 cm, 2,5 cm biezs melamīns.  Galda augstuma regulēšanas amplitūda – 68,5 – 117 cm. Galda pēda aprīkota ar 4 līmeņošanas pēdiņām. Ērtākai galda pārvietošanai, galda pēdu iespējams aprīkot ar riteņiem, kas aprīkoti ar regulējamu bremzi. Mantu āķis pamata komplektācijā nav iekļauts.

Papildus aksesuāri

Galda kājai iespējams komplektēt pakaramu āķi, vieglākai manu novietošanai. Ērtākai vadu organizēšanai, piedāvājam iespēju zem darba virsmas stiprināt kabeļu kanālu. Lai iegūtu lielāku mobilitāti, galda pamatni iespējams papildināt ar riteņiem. Sazinies ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.

Pieejamība:

Daudzums:

Piegāde 2 līdz 4 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

AUGSTUMĀ REGULĒJAMS DARBA GALDS

TH manuali augstumā regulējams galds ir lieliska atlternatīva majas birojam, vai bērna rakstāmgaldam. Ērti strādāt vai mācīties, gan stāvus, gan sedus, vielaikus, ērta galda pieregulēšana sēdus pozīcijā, attiecīgi lietotāja auguma parametriem. Galda augstumu viegli regulēt ar regulācijas sviru, papildus nedaudz uzspiežot uz galda virsmas. Metāla kājas pieejamas trīs dažādos toņos – melns, balts un pelēks.

GALDA VIRSMAS IESPĒJAS

E-veikalā piedāvāta vienkārša melamīna virsma ar 25mm biezumu. Par papildus samaksu iespējams kombinēt arī cita materiāla, krāsas un izmēra darba virsmas, sazinieties ar mums, lai uzzinātu visas iespējas.

REGULĒJAMAIS KĀJU MEHĀNISMS

Kāju mehānisms darbojas uz gāzes liftu, tam nav nepieciešams elektrības pieslēgums. Iespējams iegādaties tikai kāju rāmi, bez darba virsmas. Kāju krāsas – Pelēks (RAL7045), Balts (RAL9016), un melns (RAL9005). Augstuma regulācija – 68,5 – 117 cm, pēdas kājiņu regulācijas amplitūda – 1-3 cm. Galda pēdu iespējams papildināt ar mobiliem riteņiem (aprīkoti ar bremzi), kas paceļ galda augstumu par 4,5 cm. Produkta kopējais svars: 19 kg

IESPĒJAMIE PAPILDUS AKSESUĀRI

Vieglākai mantu izvietošanai, galda rāmi iespējams papildināt ar mantu pakaramo āķi (skatīt galerijas bildēs). Ja darbam izmantojat atsevišķu datora monitoru, galdu iespējams aprīkot ar ergonomisku monitora roku, vieglai monitora pozīcijas atrašanai, kā sēdus, tā stāvus pozīcijā. Vadu organizācijai uz galda, iesakām izvēlēties kādu no mūsu vadu organizatoriem, piemēram horizontālo kabeļu kanālu. Lielākai mobilitātei, galda pēdu iespējams papildināt ar riteņiem, kas aprīkoti ar fiksējošu bremzi.

Additional information

Galda rāmja krāsa

A, E, M

Galda virsmas

D1, D2, M1, N3

Līdzīgi produkti