Divvietīgs dīvāns ar zemu atzveltni – TWIST&SIT

NO: 1340.00 EUR

Divvietīgs dīvāns ar zemu atzveltni. Tērauda karkass, auksto putu pildījums. Pamatne: stiepļu tērauda rāmis ar pulverkrāsas pārklājumu, uz kājiņām. Iespējama audumu kombinācija. Dīvāns pieejams dažādos izmēros un formās, sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Ražotājs:


Pieejamība:

Daudzums:

Narbutas


Piegāde 5 līdz 7 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Divvietīgs dīvāns no biroja mēbeļu ražotāja Narbutas, mēbeļu sērijas TWIST&SIT. Sērijas ietvaros pieejami dažādi dīvānu modeļi. Atpūtas  dīvāns ar  izteiksmīgu dizainu, kā  aicinājums apstāties un atpūsties no dienas steigas. Vienlaikus, tā ir vieta, kurā iespējams organizēt kolektīvas radošas darbības vai pārdomāt jaunas idejas. TWIST & SIT  palīdzēs jūsu biroja telpām pievienot mājīgu noskaņu un radīt relaksējošu atmosfēru.

Dīvānu un krēslu sēdeklis veidots vienkāršā formā, to iespējams kombinēt divos dažādos toņos, veidojot atšķirīgu krēsla ārējo un iekšējo dizainu. Dīvāna bāzei iespējams izvēlēties no metāla un koka pamatnes kāju bāzes. Pieejami vienvietīgi, divvietīgi un trīsvietīgi modeļi. Pastāv iespēja izvēlēties arī augstas atzveltnes dīvānus.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

Additional information

Izmērs

W: 1325mm; D: 685 mm; H: 815 mm; SH: 390mm

Ražotājs

Narbutas

Līdzīgi produkti