Vadītāju galds AIR

NO: 2926.00 EUR

Vadītāju galds (virsmas biezums 120mm) ar iebūvētu elektrosadales bloku, 2 dokumentu plauktiem un 1 rakstāmpiederumu plauktu.  Galda vadu lūkā atrodas iebūvētas rozetes. Lai slēptu liekas detaļas – galda kājās integrēts interneta un elektrības pieslēguma vads. Galda virsmā integrēts padziļinājums dokumentu novietošanai. Vairāk par galdu lasi mūsu produktu sadaļā. Galda sērija pieejama dažādos finiera toņu pārklājumos.  Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums!

Pieejamība:

Daudzums:

Piegāde 5 līdz 7 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Vadītāju galds un ražotāja Narbutas radītā mēbeļu sērija AIR ir smalks un elegants risinājums vadītāja kabineta iekārtojumam. Sērijas ietvaros iespējams izvēlēties dažādas formas un virsmas biezuma rakstāmgaldus. Vadītāju galds ar galdā integrētām atvilktnēm, pieejams divos dažādos izpildījumos. Galvenā atšķirība – atvilktņu noformējumos. Pieejams galds ar 2 atvilktnēm (1 atvilktne rakstāmpiederumiem)  un vienu izvelkamu plauktu portatīva datora novietošanai un otrs variants ar 3 izvelkamam atvilktnēm(1 atvilktne rakstāmpiederumiem) .

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

Additional information

Izmērs

2200×800, H=780

Līdzīgi produkti