Sākums / Jaunumi / Aizsargbarjera – žalūzija darbinieku un klientu drošībai

Aizsargbarjera – žalūzija darbinieku un klientu drošībai

Aktualizējoties tēmām par fizisku distancēšanos vīrusa dēļ, uzņēmumiem ir svarīgi parupēties gan par darbinieku, gan klientu drošību. THOMSON Furniture piedāvā rullo žalūzijas, kas veidotas no plānas, caurspīdīgas plastmasas plēves un kalpo kā aizsargbarjera. Šāds risinājums nodrošina papildu aizsardzību un drošības sajūtu. Atšķirībā no citām fiksētām barjerām, rullo aizsargbarjera ir viegli satinama uz izmantojama atbilstoši vajadzībām, kad tās ir nepieciešamas.

Uzstādīšana, kopšana un lietošana

  • Aizsargžalūzijas ir viegli izmantot, jo tās augstumā tiek regulētas ar ķēdes mehānisma palīdzību. Vieglais žalūzijas plēves materiāls ir stiprināts ar atsvara palīdzību, kas žalūziju tur nostieptu.
  • Rullo aizsargbarjeras ir ērti un vienkārši uzstādāmas. Tās var izgatavot atbilstoši telpas un mēbeļu izmēriem, tādā veidā nodrošinot lielāku aizsardzību.
  • Aizsargžalūzijas ir izgatavotas no viegla, bet izturīga materiāla. Tās ir viegli tīrīt un dezinficēt. Ikdienas kopšanai var izmantot maigu tīrīšanas līdzekli atšķaidītu ar ūdeni. Pirms žalūziju satīšanas tām jāļauj nožūt. 

Produkts sadarbībā ar


– Žalūziju cena sākot no 95,- EUR par kvadrātmetru + PVN

– Montāža nav iekļauta cenā

– Pasūtījums tiks izpildīts 2 – 3 nedēļu laikā atkarībā no pasūtījuma un apmaksas brīža