Sākums / Jaunumi / Aktuālākie ražotāju mēbeļu jaunumi

Aktuālākie ražotāju mēbeļu jaunumi

Mainoties videi un darba modelim, mainās arī prasības pret mēbeļu funkcionalitāti un dizainu. Šajā rakstā esam apkopojuši dažas mūsu ražotāju jaunākās mēbeļu un aksesuāru sērijas un to tendences. Noapaļotas formas, rotaļīgs dizains, dabas akcenti un plaša krāsu un faktūru izvēle ir galvenie virzieni mūsu ražotāju jaunumu tendecēs.

Ražotāja Bejot, mīkstais dīvāns NUBI

Mīksto mēbeļu kolekciju Nubi veido dažāda izmēra dīvani, pufi un apaļas akustiskās starpsienas. Sērijas priekšrocība ir iespēja izvēlēties polsterējuma veidu, krāsu un pamatnes veidu – viespēja izvēlēties metāla, pulverkrāsotas vai ozolkoka kājas. Turklāt pie pufiem iespējams piestiprināt pieskaņotus kafijasgaldiņus.

Ražotāja Pedrali iekštelpu un ārtelpu dīvāns Arki Sofa

Modulāra dīvānu konstrukcija Arki Sofa, kuras ietvaros pieejami gan iekštelpās, gan ārtelpās lietojami dīvānu modeļi. Modulāra konstrukcija ar masīvkoka roku balstiem. Krēsla odere ir viegli noņemama, tā atvieglojot dīvāna kopšanu.

Ražotāja Pedrali krēsls Babila Twist

Terases krēsls Babila Twist papildina ražotāja klasisko krēslu sēriju Babila, kurā iekļauti dažādas specifikācijas un pamatnes bāzes krēsli. Tērauda krēsla rāmis, kas austs ar ūdensizturīgu polipropilēna virvi, nodrošina ērtu lietošanu un praktisku krēsla kopšanu. Krēsla sēdeklis papildināts ar ērtu sēdspilvenu, kas izgatavots no ātri žūstoša materiāla, kas paredzēts lietošanai ārtelpās.

Ražotāja Pedrali plauktu sistēma Blume System

Atvērta plauktu sistēma Blume System, kas izgatavota no zieda formas metāla kājam un slēptiem stiprinājumiem. Piedāvājumā dažādas plauktu iespējas – lamināts, HPL fēniska virsma vai dabīgs marmors. Plašas krāsu un izmēru kombinācijas iespējas. Sērijai pieejami pieskaņota metāla kafijas galdiņi un atpūtas kresli.

Ražotāja MDD biroja galdu sērija Viga

Eleganta biroja galdu sērija Viga, kas izgatavota no masīvkoka kājām ar 30mm biezu finierētu darba virsmu. Pieejamas plašas izmēru un kombinācijas iespējas – sākot ar vienkāršu darba vietu, beidzot ar dubultu darba vietu, kas papildināta ar funkcionālu skapju sistēmu un ērtiem kabeļu organizēšanas risinājumiem. Sērijas ietvaros pieejams arī augstais galds, vadītāju sērijas galds un apspriežu galds.

Ražotāja Sitland mīksto mēbeļu sērija Lido

Mājīgumam ar vien vairāk ienākot biroja telpās, rodas vēlme pēc mājīgiem un funkcionāliem mīksto mēbeļu risinājumiem. Mēbeļu sērija Lido piedāvā dažādas formas un funkcionalitātes pufus, ko viegli kombinēt pēc nepieciešamības un konkrētā brīža vajadzības. Mēbeļu pufi pieejami dažādos izmēros un formās, tos viegli izjaukt un savienot jaunās formās.

Ražotāja LDseating atpūtas zonas mēbele Flexi Swing

Aktīvās atpūtas mēbele Flexi Swing ienesīs Jūsu birojā rotaļīgu un atraktīvu noskaņu. Tā ir šūpoļu sistēma, kas piešķir jaunu noskaņu atpūtas stūrītim, vienlaicīgi kalpojot ka atraktīvs akcents Jūsu birojā. Pieejams augstais un zemais variants – plasā krāsu un audumu tekstūru variācijās. Pieejams risinājums, kas stiprināms brīvi stāvošā metāla rāmī, vai iespēja risinājumu stiprināt pie griestiem.

Ražotāja Gotessons apģērbu pakaramais Sign Hanger

Mūsdienīgas formas apģērbu pakaramā sistēma Sign Hanger. Risinājums pieejams baltā vai melnā krāsā. Risinājumu savā starpā var savienot – iegūstot garāku risinājumu.

Ražotāja Narbutas darbu galdu sērija Zedo

Pašu izmēru un funkciju galdu sērija ZEDO. Veidota no smalka metāla kājam un izturīgas 25mm biezas galda virsmas, ar iespēju piekomplektēt dažāda veida papildgaldus, plauktus un atvilktņu blokus. Sērijai raksturīgas dažādu krāsu mēbeļu detaļas. Sērijas ietvaros pieejami arī dažāda izmēra apspriežu galdi.

Ražotāja Gotessons starpsienas Cobogo

Veidojiet dažādas biroja zonas izmantojot nodalošās starpsienas Cobogo, kas vienlaikus kalpo, kā dizaina elements Jūsu birojā. Tās pieejamas dazādās krāsās un tām ir ļoti plašas kombinācijas iespējas. Paneļi veidoti no presēta filca, kas izgatavots no 55% pārstrādāta PET materiāla.

Ražotāja Scab Design krēslu sērija Hug

Zaļi domājoša krēslu sērija Hug, kas veidota no pārstrādāta plastikāta. Pieejami moduļi ar un bez roku balstiem. Papildus iespējams izvēlēties sēdekļa un roku balstu polsterējumu. Plašas krāsu un audumu kombinācijas iespējas.

Jaunākās biroja mēbeļu tendences Jūsu birojā

Sekojot līdzi pārmaiņām biroja un sabiedrisko telpu iekārtojumos, mēbeļu ražotāji radījuši modulārus un telpai viegli pielāgojamus biroja mēbeļu risinājumus. Viens dīvāns var tikt pielietots dažādās tā kombinācijās, vai izjaukts un sadalīts pa dažādām telpām, pielāgojoties konkrētajām telpas un veicamo darbu specifikācijai. Ar vien vairāk tiek domāts par mēbeļu ilgtspēju, to iespējām tikt pārstrādatām pēc lietošanas cikla beigām. Mēbeļu detaļās ir viegli atdalāmas viena no otras, tādējādi atvieglojot dazadu materiālu šķirošanu un pārstrādi. Izvēloties dabai draudzīgus biroja mēbeļu produktus, iespējams iegūt funkcionālu un budžetam draudzīgu risinājumu, kuram laika gaitā iespējams nomainīt tikai dažas detaļas, lai tas turpinātu pildīt savas funkcijas.