Sākums / Jaunumi / Akustiskā kabīne no HUSH OFFICE -augstākā akustiskā kvalitāte

Akustiskā kabīne no HUSH OFFICE -augstākā akustiskā kvalitāte

Akustiskā kabīne vai klusuma telpa ir lielisks veids, kā radīt telpu telpā, ar augstāko akustisko kvalitāti. Biroja vidē, kur darbojas dažādu profesiju pārstāvji, ne vienmēr iespējams koncentrēties un pilnībā nodoties savu darba pienākumu pildīšanai. Esošās situācijas iespaida, kā vienu no galvenajām priekšrocībām darbam no mājām, cilvēki ir minējuši iespēju izolēties no skaļās vides un nodoties fokusētam darbam. Aktualitāti aizvien nav zaudējis jautājums par atvērta biroja priekšrocībām un trūkumiem. Ņemot vērā dažādas cilvēku personības un dažādos darba pienākumus, biroja darba videi jākļūst daudz elastīgākai un dažādākai.

Atsevišķi nodalītas telpas fokusētam darbam

Vai esat kādreiz birojā meklējuši ērtāko vietu svarīgai telefona sarunai? Dažreiz viss, kas nepieciešams, lai darbs atkal ritētu savu gaitu, ir neliels koncentrēšanās brīdis vai individuāla saruna ar kolēģi. Lai atrisinātu šādas vajadzības, tiek veidotas atsevišķas telpas telefona zvaniem vai individuālajam darbam. Ar vien vairāk uzņēmumi iebūvēto moduļu vietā izvēlas jau gatavus akustiskus risinājumus. Šāds produkts daudz vairāk atbilst mūsdienu mainīgajiem apstākļiem, jo ir gan viegli pārvietojams, gan arī demontējams brīdī, kad nepieciešams pārbraukt uz citām telpām. Pietam, šie risinājumi nodrošina augstāko akustisko kvalitāti. Ražotāju piedāvājums ir plašs, pieejamas gan telefona būdiņas aktīvākajiem zvanītājiem, gan lielas apspriežu telpas, ko laika gaitā iespējams paplašināt. Telpās iespējams ierīkot darba telpu vai atpūtas telpu. Akustiskās kabīnes aprīkotas ar ventilāciju un apgaismojumu. Kas īpaši būtiski esošajā laikā, kabīnes aprīkota ar antibakteriālu pārklājumu, kas aptur vīrusu, baktēriju mikrobu vairošanos uz telpas virsmām un telpā.

Akustiskā kabīne – plašas izvēles iespējas

Ražotājs Hush office ir radījis ļoti plašas akustisko kabīņu izvēles iespējas. Dažādu darbu specifikai iespējams izvēlēties no trim lielām produktu grupām – individuālā darba risinājumi, komandas darba un atpūtas telpu risinājumi. Visi risinājumi ir pārdomāti un pielāgoti atbilstošām darba vajadzībām. Vienlaikus, klusuma kabīni iespējams komplektēt dažādos dizainos un piemeklēt Jūsu darba telpai piemērotāko risinājumu. Ārējais karkass pieejams divos toņos – balts vai tumši pelēks. Iekšējos interjera auduma toņus iespējams izvēlēties no ļoti plašas audumu toņu un faktūras paletes.

Akustikas parametri

Šādu risinājumu mērķis nav radīt pilnīgu klusumu, jo šāds stāvoklis nav ne dabīgs, ne veselīgs. Mērķis ir radīt vidi, kura spēj slāpēt skaņas, kuras ir traucējošas mūsu koncentrēšanās spējai. Piemēram, izvēloties veikt telefona zvanu akustiskajā kabīnē, no vienas puses, mēs esam fokusētāki, spējam daudz labāk sadzirdēt kontaktpersonu. No otras puses, mēs neradām papildus troksni birojā, tādējādi neatņemot fokusu pārējiem birojā strādājošajiem kolēģiem. Tas ir akustiskais komforts, kas darbojas abos virzienos.

Piemērs. Atvērta biroja skaņa ir vienlīdzīga ieslēgtam televizoram, vidēji 70 decibeli (dB). Hush risinājumi pārveido šo skaņu uz 36dB, šāds decibelu līmenis ir vienlīdzīgs mierīgai putnu dziedāšanai. Kas nozīmē, ka esot akustiskajā kabīnē, ārējās skaņas ir minimāli dzirdamas. Un otrādi, atrodoties kabīnē, iekšējā skaņa uz āru tiek nodota minimāli.

Populārākie risinājumi

Viens no pieprasītākajiem un aktuālākajiem risinājumiem ir individuāla klusuma kabīne, kura iespējams gan ērti veikt svarīgus telefona zvanus, gan paveikt ātrus, bet uz augstu koncentrēšanos vērstus uzdevumus. Hushphone ir lielisks risinājums arī tajos brīžos, kad nepieciešams veikt svarīgu video zvanu , vai pieslēgties attālinātai video konferencei.

Kad nepieciešama darba vieta ilgākam darbam vai lielākam darba apjomam, iesakām izvēlēties plašāku akustisko kabīni, kura aprīkota ar darba galdu – Hushwork. Šādu risinājumu iespējams izvēlēties gan ar augstumā regulējamu, gan fiksēta augstuma darba galdu, pietam, telpa ir pietiekami plaša, lai tajā būtu iespējams ievietot arī ērtu darba krēslu.

Ērtākām darba sapulcēm vai aktivitātēm iesakām izvēlēties kādu no ražotāja piedāvātajiem plašāka izmēra modeļiem. Pieejami modeļi sākot no izmantošanas diviem – Hushmeet.S , beidzot ar iespēju modeli izmantot līdz pat astoņiem cilvēkiem – Hushmeet.L. Hushmeet.L moduli vajadzības gadījumā iespējams paplašināt tādējādi iegūstot plašāk lietojamu telpu ar augstas kvalitātes akustiku.

Pieejami arī atvērta tipa moduļi – Hushmeet.open, kas paredzēti atpūtas brīžiem, vai neformālam sarunām kolēģu starpā.

Akustiskā kabīne – tehniskais aprīkojums

Apspriežu kabīnes aprīkotas ar LED gaismas celiņu, kas aprīkots ar gaismas regulatoru. Kabīnē darbojas sensors, kas ienākot cilvēkiem, automātiski ieslēdz gaisa ventilācijas sistēmu. Lielākajos moduļus, pastāv iespēja, moduļa centrālajā daļā stiprināt televizora ekrānu. Hushphone kabīni iespējams ērti pārvietot vajadzīgajā vietā, pateicoties modelī iebūvētiem riteņiem. Akustiskās telpas ir viegli pārvietojamas gan telpā, gan pārvācoties uz citām telpām.

Uz aktivitātēm vērsta darba telpa

Ar vien aktuālāka kļūst ideja, ka katram darbiniekam nav nepieciešama stacionāra darba vieta. Galvenais virziens – radīt vidi, kas veicina darba rezultātu, nevis darbību. Šī pieeja ļauj  darbiniekam brīvi izvēlēties strādāt tur, kur viņš jūtas visproduktīvākais konkrētā uzdevuma veikšanai. Būtiski, lai katrai jauni veidotajai darba zonai ir ērti pieejams darba veikšanai nepieciešamais tehniskais nodrošinājums.