Sākums / Jaunumi / Akustisko mēbeļu sērija PARTHOS

Akustisko mēbeļu sērija PARTHOS

Sekojot nozares tendencēm, ražotājs NARBUTAS izveidojis akustisko galdu sēriju PARTHOS, kas papildināta ar mūsdienīgiem un funkcionāliem papildus elementiem – uzlādes stacijām, augu kastēm un drēbju pakaramajiem statīviem. Sērija veidota sekojot cirkulārās ekonomikas pamatprincipiem, kas paredz maksimālu izejmateriālu izmantošanu. Produktu plānots piedāvat plašakai pasūtīšanas iespējai jau 2023.gadā.

Akustiku uzlabojoši risinājumi

PARTHOS ir stilīgu, mobilo un ilgtspējīgu akustisko kolonnu kolekcija, kas ne tikai uzlabo telpu akustiku, bet arī padara vidi funkcionālāku. Akustiskās kolonnas ir viens no risinājumiem, kā panākt vēlamo akustisko līdzsvaru dažādās telpās, radot patīkamu un efektīvu darba vidi. Atvērtā plānojuma birojs ir pilns ar dažādām skaņām. Skaņas vidē nonāk dažādās frekvencēs – augstās, vidējās un zemās. Augstas frekvences skaņas ir, piemēram, telefona zvani, vidējas frekvences skaņas ir cilvēka runa, bet zemas frekvences skaņas parasti rada apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Labi līdzsvarota akustiskā vide palīdz novērst vai ievērojami samazināt šos skaņas traucējumus. Un, protams, tas ievērojami palielina darbinieku produktivitāti un padara darba vietu par patīkamu.

Ilgtspējīgs un dabai draudzīgs risinājums

Akustiskās kollonas veidotas sekojot cirkulārās ekonomikas pamatprincipiem, kas paredz maksimālu izejmateriālu izmantošanu. Produkta pildījuma daļai izmantoti audumu materiālu atgriezumi, ārējais apvalks veidots no PET felt materiāla, kas 50% veidots no parstrādatām PET pudelēm un lieliski kalpo tam, lai nodrošinātu produkta akustiskās īpašības un augstas klases skaņas absorbciju.

Plašas sērijas iespējas

PARTHOS kolekcija sastāv no četru veidu akustiskām kolonnām – kastes augiem, drēbju pakaramās sistēmas, vienkāršas kollonas un uzlādes stacijas. Vienlaikus, sērijas ietvaros pieejami dažāda izmēra un formas galdi, trīs dažādos augstumos. Apvienojot tos ar dažādiem NARBUTAS akustiskajiem risinājumiem, jūs varat radīt akustisku komfortu un stilīgu vidi saviem darbiniekiem.