Sākums / Jaunumi / AUGSTĀKĀS KVALITĀTES LABORATORIJAS UN INDUSTRIĀLIE KRĒSLI

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES LABORATORIJAS UN INDUSTRIĀLIE KRĒSLI

Laboratorijas un industriālo krēslu ražotājs Bimos ir viens no augstāk novērtētajiem Eiropas speciālo darba telpu krēslu ražotājiem ar vairāk kā 50 gadu ilgu darbošanās pieredzi. Gadu laikā uzkrātās zināsanas un pieredze par speciālo telpu aprīkošanu, ļavusi ražotājām izveidot dažādas krēslu sērijas, kuras nodrošina krēslus speciālajām izpētes telpām, tīrajām telpām, telpām, kuras notiek darbs ar elektrību un cita veida specializāciju.

Ergonomiski darba krēsli ražotnē

Jebkuram ražošanā izmantotajam darba krēslam ir jāievēro īpašas prasības. Darba krēsliem ražošanas darbstacijās ir ne tikai jāapvieno maksimāla pārvietošanās brīvība ar optimālu ergonomiku, bet galvenokārt jādemonstrē ārkārtēji liela noturība. Tikai tad viņi spēj izturēt vissmagāko ārējo ietekmi. Ar savu anatomisko formu, elastīgo polsterējumu un elastīgajiem materiāliem Bimos darba krēsli ir ideāls sēdvietu risinājums ražošanas telpām.

ESD KRĒSLI

Viens no lielākajiem riskiem elektroniskajās darbstacijās ir elektrostatiskā izlāde. Tas var radīt ievērojamus bojājumus ražošanā. Tāpēc vienmēr ir jānovērš priekšmetu vai cilvēku uzlāde ESD darbstacijā un jāgarantē pārvietotās uzlādes vadīšana. Bimos ESD krēsli nodrošina drošu aizsardzību ESD darba vietā: polsterējums, tērauda daļas, plastmasa, ritentiņi un slīdņi ir vadāmi. Visu komponentu visaptverošā vadītspēja padara Bimos ESD krēslus par uzticamu vispārējo risinājumu. Viens no plašak komplektējamajiem krēsliem – NEXXIT – plašās komplektācijas iespējas ļauj komplektēt specifiskām darba telpām atbilstošus sēdēšanas risinājumus.

SPECIALIZĒTI LABORATORIJAS KRĒSLI

Higiēnisks, elastīgs, kompakts – nevienā citā darba vidē jūs neatradīsiet tik stingras prasības kā laboratorijā. Laboratorijas krēsli no Bimos ne tikai ergonomiski pielāgojas pozām, piemēram, uz priekšu noliektajam stāvoklim pie mikroskopa, bet arī lepojas ar higiēnisku dizainu un kompaktu krēsla konstrukciju. Krēslus iespējams ērti pielāgot dažādām lietotāja vajadzībām. Viens no pieprasītākajiem laboratorijas krēslu modeļiem – LABSIT – pieejams dažādās pamatnes bāzes konfigurācijās, dažādos apdares veidos un akcenta krāsās.

SPECIĀLI “TĪRO TELPU” DARBA KRĒSLI

Īpaši sterilās telpās higiēna ir absolūti nepieciešama, lai nodrošinātu optimālus darba apstākļus. Tīrās telpas mēbelēm tādējādi ir jāatbilst ļoti konkrētiem kritērijiem. Bimos “Cleanroom” krēsli tiek izstrādāti ciešā sadarbībā ar nozares un pētniecības pārstāvjiem. Visi tīrās telpas krēsli sastāv no hermetizēta polsterējuma ar atzveltnes putošanas tehnoloģiju, slēgtiem mehānismiem, kā arī gludām, slēgtām virsmām. Visi materiāli, kas izmantoti tīrās telpas krēslu izgatavošanā, ir elektrostatiski vadoši, padarot tos par perfektu izvēli jūsu tīrās telpas mēbelēm.

ATBILSTOŠĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU TELPĀM

Dodiet ziņu, mūsu profesionāla komanda palīdzēs piemeklēt Jūsu telpam un telpu tehniskajām prasībām atbilstošāko krēslu. Mūsu mēbeļu salona iespējams apksatīt un notestēt dažādus krēslu modeļus, apskatīt pieejamos pārklājumus un uzzināt vairāk par dažādu modeļu tehniskajiem parametriem.