Sākums / Jaunumi / Biroja plauktu sistēmas

Biroja plauktu sistēmas

Biroja vide kļūst ar vien dinamiskāka. Funkcionāli, viegli pielāgojami un pārvietojami biroja plaukti sniedz iespēju radošiem telpu risinājumiem jebkāda veida interjerā. Brīvi stāvoši plaukti telpas zonu vai darba vietas nodalīšanai, apģērbu un reprezentācijas preču izvietošana, eleganti papildus plaukti virtuvē vai ēdamzonā, pie mums atradīsiet dažādu ražotāju produktus, dažādos izmēros, krāsās un materiālos.

Neierobežotas iespējas ar plauktu sistēmu SAAR

SAAR ir minimālistiska plauktu sistēma ar interesantu un vienkāršu ģeometrisko dizainu, kuru var brīvi mainīt ar neregulāri saliktām koka kastēm vai mīkstiem paneļiem. Šie papildelementi maina mēbeļu funkciju, piešķirot tām dažādas interesantas, unikālas funkcijas. SAAR ir ārkārtīgi funkcionāla sistēma, kas lieliski iederēsies gan birojā, gan mājās, gan sabiedriskajās telpās. Veidojot SAAR ir pievērsta uzmanība katrai detaļai un tas ir veidots no īpaši izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem. SAAR ir lielisks, lai organizētu priekšmetus, kā arī to var izmantot, lai sadalītu telpu. Ar mīksto paneļu palīdzību var izveidot solu vai skaņu absorbejošu sienu. Šīs kolekcijas plauktu risinājumu esam iekļāvuši daudzos mūsu projektos, piemēram iekārtojot uzņēmuma Grindex ēdnīcas telpas, projekta realizācijas bildes varat aplūkot šeit.

Plašas krāsu iespējas ar Stilt

Ražotāja MDD plauktu sistēma STILT ir pieejama dažādās metāla krāsās. Vienlaikus, STILT ir plaša mēbeļu sērija, kurā iespējams kombinēt arī dažādu aukstumu dīvānus – dīvāni Stilt. Atvērta tipa plaukti, pieejami dažādos aukstumos un krāsās, ienesīs vajadzīgo krāsu akcentu telpā, vai lieliski integrēsies jau esošajos telpu toņos. Viegla produkta montāža un pielāgojamība. Pieejama arī plauktu sekcija ar dažādiem augstumiem.

Melamīna plauktu sērija Choise

Viena no mūsu klientu iemīļotākajām plauktu kombinācijām ir atvērta tipa plaukti no biroja skapju sērijas CHOISE. Pieejami šūnveida moduļi ar un bez bīdāmdurtiņas, kurus savā starpā iespējams kombinēt dažādos augstumos un kombināciju platumos. Skapju mugursienas iespējams papildināt ar košiem auduma akcentiem. Skapja korpuss veidots no augstas klases melamīna, ko iespējams veidot saskaņotā tonī ar darba virsmām un citām korpusa mēbelēm. Papildus, plauktus iespējams kombinēt ar mūsdienīgām augu kastēm, ērtākai augu integrēšanai birojā vai citās publiskajās telpās.

Dažādas formas – plauktu sērija Fineze

Plauktu sērija FINEZE paver plašas dizaina iespējas. Sērijā iekļauti dažādas formas un funkcionalitātes skapji un plaukti. Kā piemēram, plauktu sistēma FINEZA X2, kas veidota interesantā X burta formā. Sērijas ietvaros, iepretī klasiskajiem lamināta plauktiem, pieejamas arī plauktu variācijas ar stikla un puleta akmens plauktiem. Plašas metāla krāsu iespējas un kombinācijas.

Nestandarta plauktu izgatavošana

Ar vien pieprasītāki kļūst risinājumi, kas pielāgoti konkrētās telpas parametriem un specifikai. Piedāvājam dažādas sarežģītības nestandarta risinājumus, kas pielāgoti Jūsu telpām un specifiskām prasībām.