Sākums / Jaunumi / Brīvi stāvoši akustiskie paneļi – lielisks papildinājums birojam

Brīvi stāvoši akustiskie paneļi – lielisks papildinājums birojam

Brīvi stāvošie un viegli pārvietojamie akustiskie paneļi ir lielisks papildinājums ikvienā darba vidē. Akustiskās starpsienas ļauj ērti sadalīt biroja telpas, nodalīt atsevišķas zonas darbam vai atpūtai vai izolēt trokšņainas biroja iekārtas. Papildus, šie paneļi var kalpot arī kā darba vietu sadalītāji. Vienlaikus, ērtā starpsienas pārvietošana atļauj vienam produktam Jūsu biroja pildīt vairākus uzdevumus, pielāgojot lietojamību attiecīgās dienas vajadzībām. Mūsu piedāvājuma klāstā ir dažāda izmēra, dizaina un funkcijas akustiskās starpsienas.

Akustisko starpsienu vizuālais noformējums

Akustiskie paneļi ir piepildīti ar troksni mazinošu materiālu, kas no ārpuses pārklāts ar filca vilnas vai poliestera audumu. Visiem materiāliem pieejami dažādi toņi. Mūsu piedāvājumā ir dažāda dizaina risinājumi, no dažādiem Eiropas ražotajiem. Galvenā paneļu atšķirība ir to formā un kāju noformējumā.

Viens no visvienkāršākajiem un reizē vispieprasītākajiem variantiem ir NARBUTAS ražotās starpsienas FREE STANDING. Starpsienām ir vienkārša taisnstūra forma ar noapaļotiem stūriem. Starpsiena pieejama plašās izmēru amplitūdas – gan starpsienu platuma, gan augstumā. Pieejami divi kāju varianti – variants bez riteņiem un variants ar riteņiem, ērtākai starpsienas pārvietošanai. Starpsienām pieejami arī ērti savienotāji, kas atvieglo starpsienu kombinēšanu garākās rindās vai stūru konstrukcijās.

Radošākiem un interaktīvākiem risinājumiem, iespējams izmantot akustiskās starpsienas – CAVE. Produkta moduļi nodrošina plašas izkārtojumu iespējas par visprasīgākajā interjerā. Pie starpsienām iespējams stiprināt interaktīvus ekrānus, tāfeles un citu nepieciešamo informāciju. Šādus risinājumus ir viegli pārvietot un pielāgot konkrētajiem darba uzdevumiem vai telpām.

Ienes savās telpās dabas elementus ar mūsu akustiskajiem paneļiem – ALBERI. Brīvi stāvošās akustiskās starpsienas atgādina koku lapu formu. Tās ir interesanti kombinēt ne tikai izmantojot dažādas krāsas un toņus, bet arī izmantojot iespeju izvēlēties Alberi paneļus ar līnijām trīs dažādos izpildījumos. Paneļu raksts ir pieejams, kā centrēta vertikāla līnija (W1), simetriskas vertikālas līnijas (W2) un līnijas, kas atgādina lapas dzīslojumu (W3). Iespēja izvēlēties dažādu krāsu kāju pamatnes. Paneļus ļoti viegli kombinēt ar analoga izskata sienas paneļiem.

Ģeometrisko formu cienītāji noteikti spēs novērtēt akustiskos paneļus SELVA. Paneļi vienlīdz labi izskatās, kā atsevišķi stāvoši modeļi, tā kopā kombinēti modeļi. Būtiska starpsienu priekšrocība, ka atšķirībā no citiem starpsienu moduļiem, šī starpsiena nav iestiprināta pamatnes kājā, kas nozīmē, ka lietotājam būs brīva iespēja mainīt paneļa dizainu, mainot platā un šaurā gala atrašanās vietu. Starpsiena nodrošina iespēju uztverto troksni samazināt vidēji par 8 dB, t.i., gandrīz uz pusi. Selva brīvi stāvoša starpsienas lieliski iederēsies atvērta plāna birojos, zvanu centros un sabiedriskajās telpās.

Neatradi meklēto?

Šie ir tikai daži no mūsu sortimentā pieejamajiem brīvi stāvošajiem starpsienu modeļiem. Ja esi brīvi stāvošu risinājumu meklējumos, droši sazinies ar mums. Izstāstīsim aktualitātes, ieteiksim labākos risinājumus un piemeklēsim atbilstošākos produktus Jūsu biroja mēbelēm.