Sākums / Jaunumi / Dabai draudzīgas akustiskās starpsienas – AcuStixx

Dabai draudzīgas akustiskās starpsienas – AcuStixx

Ražotāja Maro sortiments papildināts ar brīvi stāvošām starpsienām AcuStixx. Starpsienas veidotas no brīvi rotējošiem elementiem, kas nodrošina iespēju mainīt produkta caurredzamību. Starpsienu garumu un izliekumu iespējams pielāgot telpas un lietotāju vajadzībām. Papildus, brīvi stāvošās starpsienas iespējams kombinēt ar ražotāja sienas paneļiem – AcuPro. Starpsienas izgatavotas ievērojot cirkulārās ekonomikas principus un ir dabai draudzīgs produkts.

Plašas komplektācijas iespējas

Starpsienu sērija AcuStixx atļauj izveidot plašas kombinācijas iespējas. Sērijā iekļāuti dažādi starpsienu modeļi, kas ļauj izveidot jebkāda platuma risinājumu. Starpsienu augstums – 2 metri. Iespēja veidot gan taisnus, gan izliektus risinājumus. Plašā audumu toņu izvēle sniedz iespēju izveidot katrai darba telpai piemērotāko akustisko starpsienu risinājumu. Metāla kāju pamatne pieejama 9 dažādās krāsās. Kombinējiet un izveidojiet interesantu un tai pat laikā funkcionālu telpas dizaina risinājumu.

Videi draudzīgs produkts

Starpsienas tiek izgatavotas ievērojot cirkulārās ekonomikas principus, kas paredz jaunu produktu izgatavošanai izmantot otreiz pārstrādātas komponentes, tādējādi samazinot kopējo atkritumu apjomu un veidojot dabai draudzīgāku ražošanu. Starpsienu mīksto elementu pildījumam tiek izmantots otreiz pārstrādāts materiāls, kas pārvilkts ar klienta izvēlētu audumu un krāsas toni.

Plašas izvēles iespējas

Mūsu sortimentā atradīsiet Eiropā vadošo biroja un citu sabiedrisko telpu biroja mēbeļu ražotāju produkciju. Saviem klientiem piedāvājam pilna servisa pakalpojumu, no idejas, līdz pat pilnībā iekārtotām, mūsdienīgam un ergonomiskām prasībām atbilstošām darba vides telpām. Saviem klientiem nodrošinam profesionālas konsultācijas, vienmēr pieejamu tehnisko atbalstu un augstas kvalitātes produktus. Dodiet ziņu un sagatavosim Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu.