Sākums / Jaunumi / DARBA KRĒSLS 24/7 SĒDĒŠANAI

DARBA KRĒSLS 24/7 SĒDĒŠANAI

Profesijās, kurās nepieciešams maiņu darbs un darba krēslā tiek pavadītas garas darba stundas, dažreiz pat liela daļa diennakts, būtiski domāt par sertificētu un ergonomisku darba krēslu. Mēs piedāvājam 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā izmantojamus darba krēslus, kas ir sertificēti un izgatavoti tam, lai spētu nodrošināt augstāko komfortu, visā krēsla lietošanas laikā.

Vācu kvalitāte katrā krēsla detaļā

Darba krēsls Twentyfour ir krēsls, kas paredzēts izmantošanai 24/7. Vācu kvalitāte un inovitāte katrā detaļā. Krēsls ir paredzēts un sertificēts 24/7 darba stundām. Krēslam ir īpaši komfortabla un augsta atzveltnes mugura, kas aprīkota ar papildus komforta slāni. Lielais krēsla sēdeklis nodrošinās paaugstinātu komfortu ilgām darba stundām, krēsls aprīkots ar piecās dimensijās (5D)  regulējamiem roku balstiem – regulācija augstumā, platumā, dziļumā, tie ir pilnībā grozāmi un salokāmi. Iespēja izvēlēties krēslu ar vai bez papildus komforta galvas balsta.

24 STUNDU BIROJA KRĒSLA APDARE

24 stundu biroja krēsls ir izstrādats īpaši tām profesijām, kurās nepieciešams ilgstošs komforts un koncentrācija savu darba uzdevumu veikšanai. Krēsla apdarei ir būtiska nozīme darbinieka labsajūtai, tāpēc ražotājs šai niansei piegājis ar īpašu rūpību. Krēsla apdare veidota no speciāli augstai intensitātei paredzēta auduma “CLIMATEX ULTRA“, tas pieejams 5 dažādos toņos – melns, zils, sarkans, zaļš un tumši brūns.

ĪPAŠI IZTURĪGA KRĒSLA KONSTRUKCIJA

Krēsla regulēšanu nodrošina izturīgs un viegli vadāms sinhronais mehānisms. Krēsla pamatne veidota no izturīgas alumīnija pamatnes, ar kravnesību līdz pat 150kg. Kravnesība ir atbilstoša Britu standartam BS-5459, kas izstrādātas mēbelēm ar kravnesību līdz 150kg, 24/7 stundu lietojamībai. Krēsla ergonomika ir sertificēta un atbilstoša TUV Rheinland sertifikātam.