Sākums / Jaunumi / Darba krēslu sērija EVERY

Darba krēslu sērija EVERY

Ergonomisks darba krēsls EVERY piedāvā mūsdienīgus un ergonomiskus sēdēšanas risinājumus ikviena vajadzībām un prasībām. Krēsla ražotājs Interstuhl ir Eiropā labi zināms un atzīts biroja krēslu ražotājs ar vairāk kā 60 gadu lielu pieredzi biroja krēslu un citu sēdmēbeļu ražošanā. Lielā pieredze devusi zināšanas, kas ražotājam šodien ļauj izstrādāt augstākās klases biroja krēslus un citus sēdmēbeļu risinājumus birojiem un citām sabiedriskajām telpām.

Ergonomisks biroja krēsls EVERY

EVERY krēslu sērijā ietipst dažāda izmēra un tehniskās specifikācijas darba krēsli. Jau sērijas nosaukumā ietverta doma, ka tā ir krēslu sērija, kurā savu darba krēslu varēs atrast ikviens. Kolekcijas ietvaros pieejamas dažāda augstuma mugura atzveltnes – zemā versija, augstā versija un augstā versija ar galvas balstu. Papildus tam, lietotājiem iespējams izvēlēties no trīs veidu atzveltņu tipiem – sietiņa, polsterētas sietiņa atzveltnes vai pilnībā polsterētas atzveltnes. Krēslu atzveltnes aprīkotas ar regulējamu jostas daļas atbalstu, ko katram lietotājam iespējams pielāgot savam ķermenim. Plašas iespējas roku balstu koplektācijā – 2D, 3D un 4D regulējami biroja krēsla roku balsti.

Plašas mehānismu iespējas

Krēslu sērijā katram lietotājam iespējams izvēlēties no trīs dažādiem mehānismu veidiem:

  • Automātiskais mehānisms – automātiski garantē ideālu atbalstu, bez papildu precīzas regulēšanas. Ikreiz iesēžoties krēslā, mehānisms automātiski pielāgojas lietotāja svaram.
  • Sinhronais mehānisms – individuāli pielāgojams mehānisms. Sinhronās kustības reakcijas spēku var individuāli pielāgot lietotājiem un viņu svaram septiņos soļos. Tas arī mudina lietotājus bieži mainīt savu pozīciju un tādējādi veicina aktīvu un veselīgu sēdēšanu.
  • Sinhronais mehānisms ar FLEXTECH – īpaši patentēta aktīvās sēdēšanas funkcija, kas papildus sinhronā mehānisma iespējām, papildus piedāvā aktīva sēdeļa funkciju, nodrošinot dinamisku krēsla sēdekli un kustības krēsla izmantošanas laikā.

Plašas dizaina un komplektācijas iespējas

Krēslu sērijas ietvaros iespējams izvēlēties no divām plastikāta korpusa krāsām – melnas un baltas. Krēsliem pieejami augstas klases un nodilumizturības audumi ar dažādiem sastāviem un krāsu toņiem. Mūsu salonā iespējams apskatīt visus pieejamos ražotāja audumus, vienlaicīgi apskatīt un izmēģināt konkrētās sērijas krēslu modeļus. Vienkāršākā komplektācija pieejama arī mūsu e-veikalā.

Ilgtspējīgs un dabai draudzīgs biroja krēsls

Visiem EVERY darba krēsliem ir 10 gadu garantija. Arī pēc garantijas beigām, piedāvājam pēcgarantijas remontu. Krēsls ir izgatavots no 98% tālāk pārstrādājamiem materiāliem. Krēsla sērijas ilgtspējību apliecina vairāki iegūtie sertifikāti – Vācijas ekomarķējumu – Blue Angel, TUV sertifikātu par atbilstību ergonomikas prasībām, BIFMA LEVEL sertifikātu par atbilstību cirkulārās ekonomikas prasībām un LGA sertifikāts par atbilstību noteiktajām dabas vides un emisiju prasībām.

Atzīta un godalgota krēslu sērija

Krēslu sērija ir pamanīta un vairākārtīgi godalgota biroju krēslu sērija. Vācijas dizaina balva – Focus Open 2013, prestižā Vācijas German Desing Award balvu un starptautisku atzinību arī FX Awards.

Mūsdienīgas un ergonomiskas biroja mēbeles

THOMSON Furniture ir Latvijā vadošais biroja mēbeļu partneris, kas saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas biroja mēbeles un aksesuārus. Mēs ticam, ka kvalitatīvas biroja mēbeles un pārdomāts biroja iekārtojums veicina darbinieku produktivitāti un radošumu. Saviem klientiem piedāvājam pilnu biroja vai citu sabiedrisko telpu iekārtošanas servisu. Telpu mērīšana, profesionāla telpu dizaina izstrāde, uzstādīšana, pilna garantijas un pēc garantijas apkope. Mūsu klienti ir ilgtermiņa sadarbības partneri, kuriem vienmēr palīdzam uzņēmuma paplašināsanās, pārvākšanās vai jebkurā citā, ar darba vides labiekārtošanu saistītā jautājumā. Ienāc mūsu kontaktu sadaļā un sazinies ar mums!