Sākums / Jaunumi / DAŽĀDA IZMĒRA AKUSTISKĀS KABĪNES – HUSH OFFICE

DAŽĀDA IZMĒRA AKUSTISKĀS KABĪNES – HUSH OFFICE

Akustiskā kabīne vai klusuma telpa ir lielisks veids, kā radīt telpu telpā, ar augstāko akustisko kvalitāti. Biroja vidē, kur darbojas dažādu profesiju pārstāvji, ne vienmēr iespējams koncentrēties un pilnībā nodoties savu darba pienākumu pildīšanai. Esošās situācijas iespaida, kā vienu no galvenajām priekšrocībām darbam no mājām, cilvēki ir minējuši iespēju izolēties no skaļās vides un nodoties fokusētam darbam. Aktualitāti aizvien nav zaudējis jautājums par atvērta biroja priekšrocībām un trūkumiem. Ņemot vērā dažādas cilvēku personības un dažādos darba pienākumus, biroja darba videi jākļūst daudz elastīgākai un dažādākai. Mūsu mēbeļu katalogā atradīsiet plašu piedāvājumu mūsdienīgam biroja iekārtojumam, kurā plaši pārstāvēti arī dažādi biroja un sabiedrisko telpu akustiskie risinājumi.

Vienvietīga akustiskā kabīne Hushphone

Viens no pieprasītākajiem un aktuālākajiem risinājumiem ir individuāla klusuma kabīne, kura iespējams gan ērti veikt svarīgus telefona zvanus, gan paveikt ātrus, bet uz augstu koncentrēšanos vērstus uzdevumus. Hushphone ir lielisks risinājums arī tajos brīžos, kad nepieciešams veikt svarīgu video zvanu , vai pieslēgties attālinātai video konferencei.

Akustiskā kabīne ar darba galdu Hushwork

Kad nepieciešama darba vieta ilgākam darbam vai lielākam darba apjomam, iesakām izvēlēties plašāku akustisko kabīni, kura aprīkota ar darba galdu – Hushwork. Šādu risinājumu iespējams izvēlēties gan ar augstumā regulējamu, gan fiksēta augstuma darba galdu, pietam, telpa ir pietiekami plaša, lai tajā būtu iespējams ievietot arī ērtu darba krēslu.

Akustiskā kabīne sapulcēm ar dažādu ietilpību Hushmeet

Ērtākām darba sapulcēm vai aktivitātēm iesakām izvēlēties kādu no ražotāja piedāvātajiem plašāka izmēra modeļiem. Pieejami modeļi sākot no izmantošanas diviem – Hushmeet.S , beidzot ar iespēju modeli izmantot līdz pat astoņiem cilvēkiem – Hushmeet.L. Hushmeet.L moduli vajadzības gadījumā iespējams paplašināt tādējādi iegūstot plašāk lietojamu telpu ar augstas kvalitātes akustiku.

Akustiskie risinājumi neformālām aktivitātēm

Pieejami arī atvērta tipa moduļi – Hushmeet.open, kas paredzēti atpūtas brīžiem, vai neformālam sarunām kolēģu starpā. Šādus modeļus viegli integrēt dažādās biroja zonās vai hallēs. Šādi risinājumi aprīkoti ar akustiskajām sienām, tomēr nav pilnībā slēgti, radot klātbūtnes sajūtu kopējā telpā.

Augstākās kvalitātes akustiskais komforts

Akustiskās kabīnes nodrošina augstu akustisko komfortu, samazinot biroja skaņas līdz tādam līmenim, kas netraucē lietotājam nodoties netraucētam, fokusētam darbam, svarīgai tikšanās reizei vai telefona zvanam. Visi Hush Office moduļi ir sertificēti un atbilst B klases akustiskajam nodrošinājumam, atbilstoši akustisko risinājumu sertifikātam ISO 23351-1:2020