Sākums / Jaunumi / ARPER – Dizaina mēbeļu zīmols ar globālu vērienu

ARPER – Dizaina mēbeļu zīmols ar globālu vērienu

Paplašinām savu mēbeļu piedāvājumu ar pasaulē atzītu un novērtētu ražotāju – ARPER. Arper ir mēbeļu zīmols ar globālu vērienu, kas izstrādā produktus atbilstoši ikdienas vajadzībām un tendencēm. Arper dibināts 1989. gadā Monastier di Treviso, Itālijā. Tāpat, kā mēs THOMSON Furniture, arī Arper ir ģimenes uzņēmums. Spēcīgas ģimeniskās vērtības atspoguļojas arī ražotāja produkcijā, kurā tiek realizēta vēlme apvienot skaistākās estētiskās un funkcionālās īpašības, nodrošinot pēc iespējas labāku lietotāja pieredzi un apmierinājumu produktu izmantošanā.

To create spaces and solutions that shape the project of living.

Arper misija

Dzīves kopuma filozofija

Ražotāja darbības pamatā ir vairākas svarīgas vērtības, kuras apvienojot, veidojas dzīves kopuma filozofija. Atbildība pret darbu, ko darām, pret cilvēkiem, ko ietekmējam veicot mūsu darbu un kā mūsu darbs ietekmē dabu un pasauli, kura mēs visi dzīvojam. Atvērtība jaunām inovācijām un un tendencēm, kas paver iespēju jaunu kvalitāšu ieviešanā mūsu dzīvēs. Rūpes par produkta funkcionalitāti un detaļām. Iztēle, kas palīdz veidot unikālus un estētiski pievilcīgus produktus. Un visbeidzot, drosme, sapņot drosmīgus sapņus un iet drosmīgu ceļu savas attīstības virzienā.

Plašs mēbeļu sortiments mūsdienīgām telpām

Ražotāja piedāvājumā mēbeles publisko telpu, biroju un pat mūsdienīgas dzīves telpas iekārtošanai, kā iekštelpās, tā āra telpās. Krēsli un mīkstās mēbeles dažādam telpām un telpu noformējumiem, pieejami plašās krāsu variācijās, pamatnēs un apdares iespējās. Tāpat krēslus un mīkstās mēbeles papildina gan dažāda augstuma galdi un plašas komplektācijas skapji un plaukti un dažādi papildus dizaina aksesuāri.

BIROJA MĒBELES DAŽĀDĀM FUNKCIJĀM UN DIZAINIEM

Mūsu piedāvājumā mēbeles no Eiropā atzītiem un augsti novērtētiem biroja un publisko telpu mēbeļu ražotājiem. Piedāvājam pilnu servisu, no idejas, līdz pilnībā iekartotam un funkcionālam birojam, ar klienta budžetam un vēlmēm piemeklētiem biroja risinājumiem. Ar biroja mēbeļu piedāvājumu iespējams iepazīties mūsu mājas lapas katalogā.