Sākums / Jaunumi / Elegants un praktisks risinājums – šķirošanas sērija ETAGE

Elegants un praktisks risinājums – šķirošanas sērija ETAGE

Sekojot biroju vides tendencēm, ar vien vairāk uzņēmumu pieprasa mūsdienīgus un parocīgus risinājumus izlietoto produktu efektīvai šķirošanai. Uzsākot sadarbību ar Zviedru ražotāju Trece, mums ir iespēja klientiem piedāvāt mūsdienīgus risinājumus gudrākai atkritumu apsaimniekošanai birojos un publiskajās telpās.

Risinājums ierobežotai platībai

Etage šķirošanas sistēma ir viens no jaunākajiem ražotāja Trece produktiem. Produkts ir lielisks risinājums telpām ar ierobežotu telpas platību, jo pieejams vairākos līmeņos, tādējādi efektīvi izmantojot grīdas platību mazās telpās. Produkts izgatavots no rūpīgi atlasītiem materiāliem un ir pieejams dažādos izmēros un krāsās.

ETAGE produkta dizains

Etage rāmis ir izgatavots no ozola finierējuma un izliekts atbilstoši savai formai. Tas ir pieejams trīs krāsu opcijās – mokas, dabīgā vai baltas krāsas lakojumā, kas nodrošina skaistu kontrastu ar melnbaltajām produkta detaļām. Atveres detaļas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli nomainīt un pārstrādāt. Turklāt, atveres ir noliektas uz iekšu, lai nodrošinātu pareizu atkritumu šķirošanu, papildus aprīkotas ar simboliem, kas atvieglo lietotāja izpratni par tvertnes paredzēto funkciju. Atkritumu tvertnes izgatavotas no 80% otrreiz pārstrādātas plastmasas.

Pārdomāti atkritumu šķirošanas risinājumi

Treca ir viens no vadošajiem Ziemeļvalstu uzglabāšanas un pārstrādes mēbeļu piegādātājiem ar vairāk kā 40 gadu ilgu darbības pieredzi. Ražotāja piedāvāto produktu klāsts ir plašs, viena no plašāk pārstāvētajām grupām – pārdomāta dizaina šķirošanas mēbeles, kā iekštelpām, tā āra telpām. Viņu produkti ir godalgoti un labi pazīstami kā Eiropā, tā visā pasaulē. Tā piemēram, viens no pieprasītākajām sķirošanas sistēmām – KITE – pieejama dažādas formās, krāsas un komplektēšanas iespējās.