Sākums / Jaunumi / Februāris – aktīvās sēdēšanas mēnesis

Februāris – aktīvās sēdēšanas mēnesis

Pasludinām februāri, par AKTĪVĀS sēdēšanas mēnesi!

Lai ikdienas darbos saglabātu optimālu enerģijas līmeni, būtiski nezaudēt kustību arī strādājot. Tāpēc, visu februāri, iegādājies jebkuru ražotāja Interstuhl darba krēslu* un DĀVANĀ saņem UPis1 augstumā regulējamu aktīvo krēslu.

*Darba krēsli, kas piemēroti sēdēšanai vismaz 8 stundām!

Ražotāja Interstuhl piedāvājumā atradīsiet plašu darba krēslu un vadītāju krēslu piedāvājumu. Tā ir vācu kvalitāte ikvienā krēsla detaļā, ne velti, ražotājs saviem krēsliem nodrošina 10 gadu garantiju. Viens no populārākajiem un pieprasītākajiem ražotāja krēsliem ir darba krēsls PUREis3. Tas ir biroja krēsls, kas ir paredzēts kustībai. Atšķirībā no citiem krēsliem, PUREis3 ir veidots domājot par aktīviem cilvēkiem. Tas pielāgojas katram lietotājam, viņa ķermenim un kustībām bez ilgstošas un sarežģītas pielāgojumu veikšanas

Papildus, ražotājs, sadarbībā ar viedierīču ražotāju Garmin ir izveidojis arī instrumentu sēdēšanas aktivitātes mērījumiem. Sensors, ko viegli integrēt krēsla sēdeklī, apkopo svarīgas atsauksmes par lietotāja fiziskajiem datiem, nepieciešamību izkustēties un pat piedāvā vieglus aktivitātes treniņus. Vairāk par sensoru lasi šeit.