Sākums / Jaunumi / Jauni biroja mēbeļu un risinājumu ražotāji

Jauni biroja mēbeļu un risinājumu ražotāji

Biroja mēbeles mūsdienīgiem un funkcionāliem birojiem un sabiedriskajām telpām. Biroja vide un tās iekārtojums kļūst ar vien dinamiskāks. Iekārtojot biroja vidi, ar vien vairāk tiek domāts ne tikai par funkcionalitāti un ergonomiku, bet arī par mājīgiem risinājumiem, kas ar vien vairāk sekmē darbinieku labbūtību un savstarpējo komunikāciju. Ar vien aktuālāka kļūst vides un cirkulārās ekonomikas joma, pieaug interese par pārstrādātiem, videi draudzīgiem risinājumiem un iespējai ērtai un saprotamai atkritumu šķirošanai. Lai palielinātu savu mēbeļu un aksesuāru piedāvājumu, esam uzsākuši jaunas sadarbības ar vairākiem kvalitatīviem un Eiropā augsti novērtētiem biroja un sabiedrisko telpu ražotājiem. Vairāk par mūsu pārstāvētajiem zīmoliem meklēm mājas lapas sadaļā PAR MUMS.

Mūsdienīgi risinājumi šķirošanai no ražotāja Trece

Sekojot biroju vides tendencēm, ar vien vairāk uzņēmumu pieprasa mūsdienīgus un parocīgus risinājumus izlietoto produktu efektīvai šķirošanai. Uzsākot sadarbību ar Zviedru ražotāju Treca, mums ir iespēja klientiem piedavāt mūsdienīgus risinājumus gudrākai atkritumu apsaimniekošanai birojos un publiskajās telpās. Treca ir viens no vadošajiem Ziemeļvalstu uzglabāšanas un pārstrādes mēbeļu piegādātājiem ar vairāk kā 40 gadu ilgu darbības pieredzi. Ražotāja piedāvāto produktu klāsts ir plašs, viena no plašāk pārstāvētajām grupām – pārdomāta dizaina šķirošanas mēbeles, kā iekštelpām, tā āra telpām. Viņu produkti ir godalgoti un labi pazīstami kā Eiropā, tā visā pasaulē.

Inclass – augstas kvalitātes publikso un privāto telpu mēbeles

Biroja vide strauji mainās, biroji kļūst mājīgāki, līdz ar to, tajos būtisku lomu spēlē atpūtas mēbeles un neformālo atpūtas vietu zonas. Ērti mīksto mēbeļu risinājumi, komfortabli atpūtas krēsli, kas kalpo gan nelielām atelpas pauzītēm, gan individuālam darbam ar klēpjdaroru. Inclass ir Spānijas vidusjūras piekrastes iedvesmots, dinamisks un inovatīvs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1990. gadu beigām ir nodevies mūsdienīga dizaina mēbeļu ražošanai darba videi, sabiedriskajām telpām un privātmājām.

Dabas pieskāriens birojos kopā ar VERDE PROFILO

Zaļo sienu risinājumi gan iekštelpās, gan āra telpās kļūst ar vien aktuālāki. Tas ir lielisks veids, kā ienest biroja vidē vai citā sabiedriskajā telpā dabas mieru un harmoniju. Uzsākot sadarbību ar Verde Profilo, mēs esam papildinājuši savu produktu klāstu ar inovatīviem zaļo sienu produktiem. Dažāda veida patentēti dabīgo ķērpju paneļi, kas ļauj telpā ienest dabas svaigumu un harmoniju. Vienkārša komplektēšana, plašas izmēru un risinājumu iespējas.

Inovatīvs dizaina mēbeļu ražotājs Viccarbe

Rūpīga pieeja katrai mēbeļu detaļai un līnijai, Viccarbe ir Eiropā un pasaulē labi zināms augstas kvalitātes mēbeļu ražotājs no Valensijas. Vidusjūras saules un krāsu iedvesmots, ražotājs radījis mūsdienīgus, inovatīvus un ilgtspējīgus mēbeļu risinājumus, kas lieliski iederēsies, kā birojā, tā citos publisko telpu interjeros.

Mūsdienīgas mīkstās mēbeles no Noti

Paplašinām savu mīksto mēbeļu piedāvājumu ar jaunu un inovatīvu produktu ražotāju – NOTINoti ir Polijā ražots mēbeļu zīmols, un, tāpat kā THOMSON Furniture, ir ģimenes uzņēmums. Skaists un funkcionāls dizains apvienojumā ar izsmalcinātu roku darbu – tā ir NOTI zīmola būtība, kas jau sen ir novērtēta nozarē. Ražotāja kolekcijas regulāri tiek ierindotas starp nominētajiem un godalgotajiem produktiem prestižākajos dizaineru konkursos gan vietējā mērogā Polijā, gan arī citur ārvalstīs. Ražotāja mēbeles ir viegli atpazīstamas pēc stila, un tās augstu novērtē gan mākslas kritiķi, gan žurnālisti, arhitekti un interjera dizaineri.

Mula | Soft Seating | Office Furniture From Haiken

Jaunas un iedvesmojošas korpusa mēbeļu sērijas no ražotāja Balma

Viens no jaunākajiem korpusa mēbeļu ražotājiem mūsu sortimentā – Poļu ražotājs Balma. Ražotāja sortimentā atradīsiet mūsdienīgus un pārdomāta diziana risinājumus plaša koncepta biroju iekārtošanai. Produkta radīšana mūsdienās ir liela atbildība. Strādājot pie koncepcijas, ražotājs pilveido un pārdomā katru mebeļu detaļu, jo dizains un mēbeļu kopējā kvalitāte, estētiskums un ilgmūžība ir kvalitatīvu detaļu kopums. Inovatīvas ražotnes tehnaloģijas, ļauj ražotājam izveidot pat vissarežģītākās mēbeļu sērijas, kurās izmantoti dažādi materiāli – lamināts, finierējums, lakotām virsmam.

Balma STEPPS - Winner Office Furniture

Spānijas iedvesmots – mēbeļu zīmols Andreu World

Andreu World ir spāņu zīmols, kura izcelsme meklējama netālu no Valensijas. Ražotāja sortimentā atradīsiet dažādus krēslus – kafejnīcām, viesnīcām, restorāniem, uzņēmumiem un sabiedriskām telpām, arī terases zonām. Uzņēmuma filozofijas pamatā ir vēlme veidot ilgtspējīgas un ergonomiskas telpas darbam un tikšanās reizēm. Faktiski produkti ir izgatavoti no 100% ilgtspējīgas koksnes un FCS® sertificēti, kas garantē visu piegādes ķēdi no koka līdz gala produktam, izmantojot darbu, kas balstīts uz aizrautību, dizainu, inovācijām un mīlestību pret detaļām, ar atlasītiem, augstākās klases materiāliem. Tiekšanās pēc izcilības, uzmanība pret detaļām, ražošana, kas saistīta ar Vidusjūras sauli, nebeidzama tehnoloģiskā attīstība un roku darbs atspoguļo zīmola vērtības, kuras mērķis ir gan apmierināt klientus, vienlaikus saglabājot uzticību un cieņu dabai.

Alya

Biroja mēbeles dažādām funkcijām un dizainiem

Mūsu piedāvājumā mēbeles no Eiropā atzītiem un augsti novērtētiem biroja un publisko telpu mēbeļu ražotājiem. Piedāvājam pilnu servisu, no idejas, līdz pilnībā iekartotam un funkcionālam birojam, ar klienta budžetam un vēlmēm piemeklētiem biroja risinājumiem. Ar biroja mēbeļu piedāvājumu iespējams iepazīties mūsu mājas lapas katalogā.