Sākums / Jaunumi / JAUNS MĒBEĻU RAŽOTĀJS – JOHANSON DESIGN

JAUNS MĒBEĻU RAŽOTĀJS – JOHANSON DESIGN

Mūsu mēbeļu klāsts tiek paplašināts ar jaunu mēbeļu ražotāju – JOHANSON DESIGN. Tāpat kā mēs THOMSON Furniture, arī Johanson Design ir ģimenes uzņēmums. Uzņēmumam ir bagātīga vēsture un tas dibināts 1953. gadā, Zviedrijā. Uzņēmuma vērtības un laika gaitā iegūtās zināšanas tiek nodotas no vienas Johansonu ģimenes paaudzes uz otru, tādā veidā, nezaudējot ģimeniskās vērtības. Ar tām uzņēmums dalās plašajā pasaulē un sniedz cilvēkiem komfortu.

Gadu gaitā uzņēmums Johanson Design ir sasniedzis starptautisku auditoriju, koncentrējoties uz skandināvu dizainu un mēbeļu dažādību. Uzņēmums savas kolekcijas izstrādā ciešā sadarbībā ar Eiropas vadošajiem mēbeļu dizaineriem.

MĒBEĻU IZGATAVOŠANA MŪSDIENĪGĀS RAŽOTNĒS

Johanson Design mēbeļu ražošana notiek mūsdienīgās ražotnēs, Zviedrijā. Rezultātā, uzņēmumam ir pilnīga kontrole pār mēbeļu daļu izgatavošanu, šūšanu, polsterēšanu, montāžu un metālapstrādi. Uzņēmums piedāvā plašu apdares izvēli un toņu dažādību metāla daļām, sniedzot klientiem plašu izvēles brīvību un, pats galvenais, augstu kvalitāti.

Uzņēmums atbilst augstākajiem ES standartiem attiecībā uz testēšanu un ilgtspējību publiskajās telpās. Johanson Design ir sertificēts atbilstoši ISO 14001. Skaņas absorbcijas īpašības ir pārbaudītas saskaņā ar ES standartiem un visiem produktiem ir veikti testi akreditētās laboratorijās.

BIROJA MĒBELES DAŽĀDĀM VĒLMĒM UN VAJADZĪBĀM

Mūsu piedāvājumā ir mēbeles no Eiropā atzītiem un augsti novērtētiem biroja un publisko telpu mēbeļu ražotājiem. Piedāvājam pilnu servisu, no idejas, līdz pilnībā realizētam un funkcionālam birojam. Piemeklēsim klienta vēlmēm un budžetam piemērotāko biroja iekārtošanas risinājumu. Ar biroja mēbeļu piedāvājumu iespējams iepazīties mūsu mājas lapas katalogā.