Sākums / Jaunumi / Kāpēc biroja recepcijas zona ir tik svarīga?

Kāpēc biroja recepcijas zona ir tik svarīga?

Recepcijas mēbeles un uzņemšanas zonas koptēls ir pirmā lieta, ko mēs pamanām komerciālā darba vietā. Ir būtiski šajā zona ienest Jūsu zīmola vēstījumu un atšķirīgo raksturu. Apmeklētājs šajā zonā  gūst priekštatu par to, cik labi tiek organizēti uzņēmuma darbi. Rodas priekštats par vides piemērotību darbam. Reģistratūra ir saikne starp Jums un Jūsu klientu. Jāņem vērā, ka cilvēki izveido viedokli vien dažu sekunžu laikā un, kā zināms, pirmajam iespaidam ir liela nozīme.

Recepcijas zona ir Jūsu uzņēmuma vizītkarte.

Recepcijas lete bieži vien ir pirmais elements, kas piesaista apmeklētāju uzmanību, it īpaši pirmajā apmeklējuma reizē. Recepcijas letes ir dažādas, to forma un izmērs atkarīgs no paredzēto darbību veida.

Uzņēmumi un to vajadzības ir dažādas

Biroja mēbeļu ražotāji piedāvā dažādus variantus recepcijas zonas darba galdam. Esošajai telpai ir iespēja pielāgot dažādas formas un izmērus. Iespējams kombinēt dažādus materiālus un krāsas. Piemēram, izmantojot sēriju DOMINO, recepcijas galda apdarē iespējams ienest Jūsu uzņēmuma krāsas vai veidot vienotu stilu ar pārējām telpas mēbelēm. Dinamiskākam darbam iespējams izvēlēties recepcijas galdu ar augstumā regulējamu darba virsmu. Vienlaikus, saviem klientiem piedāvājam arī individuāli izgatavojamas recepcijas zonas mēbeles.

Recepcijas mēbeles, kas atbilst Jūsu vajadzībām

Paralēli estētiskajam noformējumam, būtiski ņemt vēra arī praktisko pielietojumu. Reģistratūras zonai jābūt tīrai un sakoptai. Jāņem vērā recepcijas zonas darbinieku ikdienas darbības, darbā izmantoto dokumentu un tehnikas apjomu. Ņemot vērā dažādus pieslēgumus, jādomā par atbilstošiem pieslēgumiem un vadu organizatoriem.

Ienākošajai plūsmai atbilstoša vide

Noteikti jādomā par ikdienas cilvēku plūsmas lielumu. Ja recepcijas zonā ikdienas nepieciešams pieņemt dažāda izmēra sūtījumus, iesākam ieplānot papildus skapjus. Bieži nepieciešami arī skapji iekšējai un ārējai korespondencei. Ar skapju palīdzību būs iespējams noslēpt to, ko nevēlamies rādīt, radot tīru un sakoptu vidi.

Ja recepcijas zonā ir paredzēta vieta uzgaidīšanai, jāņem vērā, ka šajā laikā apmeklētājiem būs pietiekami daudz laika, lai spētu novērtēt Jūsu telpas kopējo noskaņu un pamanīt detaļas. Šādas zonas iesakām pilnveidot ar ērtām atpūtas mēbelēm, ērti izmantojamiem apģērbu un mantu uzglabāšanas skapjiem vai zonām. Lieliski, ja šajā uzgaidīšanas laikā apmeklētajam būs iespēja papildus uzzināt par Jūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem vai produktu.

Atrodiet stilu un izmēru, kas Jums ir vispiemērotākais. Veidojiet telpu, kas atspoguļo Jūsu uzņēmuma personību, jo Jums nekad nebūs otra iespēja, lai radītu pirmo iespaidu!