Sākums / Jaunumi / Kāpēc iegādāties, ja var iznomāt?

Kāpēc iegādāties, ja var iznomāt?

Mēbeles biroja telpās ir viens no svarīgākajiem aspektiem kvalitatīvas darba vides izveidē. Bet ko darīt, ja esat izlēmuši, kā vēlaties iekārtot biroju, bet nevēlaties vai nav iespējas ieguldīt līdzekļus mēbeļu iegādē? Šādā gadījumā iespēja iegādāties vēlamās mēbeles var būt ierobežota. Tas arī var nozīmēt, ka nāksies iegādāties neatbilstošas kvalitātes vai dizaina mēbeles. 

Kā viens no risinājumiem šādai situācijai ir mēbeļu noma. THOMSON Furniture sortimentā ir viss, sākot ar rakstāmgaldiem un krēsliem, beidzot ar skapjiem un sapulču telpu mēbelēm un tagad tas viss ir pieejams nomai!

Cenas norādītas bez PVN, slēdzot līgumu vismaz uz 6 mēnešiem

Kādos gadījumos ir vērtīgi izmantot mēbeļu nomas priekšrocības?

Kad jūsu uzņēmuma izaugsme nav prognozējama

Daudzi jaunizveidotie uzņēmumi – un arī jau esoši uzņēmumi – piedzīvo strauju izaugsmi, kuras laikā var būt sarežģīti rēķināties ar strauju darbinieku skaita palielināšanos. Labā ziņa ir tā, ka ar nomas mēbelēm ir iespējams izdevīgi un ātri iekārtot telpas. Nomas mēbeles ir arī ideāli piemērotas arī uzņēmumiem, kuriem ir mainīgs vai sezonāls nodarbinātības cikls. 

Ja jums nav pietiekami liels budžets, lai nopirktu vēlamo tagad

Mēbeļu iegāde ir būtisks ieguldījums. Īre nodrošina rentablu veidu, kā iegūt augstas kvalitātes, mūsdienīgas biroja mēbeles bez starta budžeta. Nomāt var visu, sākot no galdiem līdz pat starpsienām, lai parūpētos par darbinieku komfortu un drošību. 

Ja jūs maināt biroja telpas vai nomājat telpas

Ja jūs īrējat īstermiņā vai nomājat telpas apakšnomā, mēbeļu īrei bieži var būt lielāka finansiālā jēga nekā pirkšanai. Mēbeļu noma ļauj jums koncentrēties uz to, ko jūsu uzņēmums dara vislabāk.

Ja jūsu telpu stils bieži mainās

Jaunu biroja mēbeļu iegāde ir salīdzināma ar jaunas automašīnas iegādi – tās ļoti ātri zaudē savu tālākpārdošanas vērtību. Ja jūsu zīmola stils pastāvīgi attīstās, mēbeļu noma ir lieliska alternatīva pirkšanai. Īrējot mēbeles, jūs varat mainīt biroja stilu katru reizi, kad beidzas nomas termiņš.

Ja jūsu uzņēmums atbalsta strādāšanu no mājām

Lai motivētu darbiniekus un rūpētos par viņu komfortu, jūsu uzņēmumam ir lieliska iespēja iznomāt visas nepieciešamās mēbeles darbam no mājām.


Ja jums ir nepieciešama palīdzība paplašināt darba vietas, lai apmierinātu sava uzņēmuma jaunās izaugsmes vajadzības, ieplānojiet konsultāciju ar kādu no THOMSON Furniture projektu vadītājiem.