Sākums / Jaunumi / Krāsu tendences birojos 2022

Krāsu tendences birojos 2022

Piedāvājam ienirt 2022.gada biroju krāsu tendencēs. Kopā ar mūsu ražotāju Bejot apskatīsim, kuras krāsas šobrīd dominē komerciālajā interjera dizainā.

Pēc ilgas izolācijas un ierobežojumiem, cilvēki ir priecīgi atkal atgriesties darba vidē un baudīt biroja sniegtās priekšrocības. Liela daļa biroju un publisko telpu ir pārdzīvojušas būtiskas pārmaiņas. Krāsu tendencēs, blakus mums tuvajiem un mierīgajiem dabas toņiem, ienāk arī dziļas un košas krāsas. Tālākajā rakstā apskatīsim dažadus krāsu kombināciju piemērus. Izmantojiet mūsu ieteikumus kā iedvesmu un izvēlieties sev un savam uzņēmumjam piemērotākās krāsu tendences.

Zaļais virziens

Zaļā krāsa jau vairākas sezonas dominē komerciālajos interjeros. Tas rada relaksējošu noskaņojumu, vienlaikus saglabājot augstu darbinieku motivācijas līmeni. Stikla pudeļu zaļais, kas ir dziļš, tumši zaļš tonis, salvijas zaļais, kā arī sūnu zaļais un mednieku zaļais no klusinātu toņu paletes. Šī gada populārakais zaļais būs mūžzaļā migla, kas ir nomierinošs, smalks tonis, kas simbolizē jaunu sākumu. Dažādas zaļo toņu kombinācijas būs interesanta šī gada tendence.

Produkts: Metāla plaukti SAAR, Bejot

Nomierinošais debesu zilais

Par 2020. gada krāsu Pantone pasludinātā klasiskā zilā krāsa ir pavērusi durvis nākamajām gaišāki zilajām tendencēm. Debesu zilā krāsa simbolizē atvērtību un tīru svaigumu. Tās ieskauti mēs jūtamies droši un varam koncentrēties uz veicamajiem darbiem. Tā ir ideāla krāsa, lai radītu mierīgu darba vidi.

Maigi rozā

Rozā krāsa birojā vairs nevienu nepārsteidz. Atteikšanās no stingrām konstrukcijām, darba stila maiņa un biroja interjera pieradināšana veicina mīkstu sēdmēbeļu, patīkamu materiālu un maigu krāsu ieviešanu. Rozā un tās dažādās nokrāsas, piemēram, gaiši rozā, laša tonis, liliju krāsa lieliski kontrastē ar gaišajiem koka toņiem un var veicināt mājīgu noskaņu telpās.

Produkti: OX:CO, Selva wall, Orte table, Bejot

Nomierinoši bēšais

Bēšs ir neitrāla krāsa un lieliski iederēsies darba vides telpā. Līdzīgi baltajam, bēšam ir dažādi toņi – no vēsiem un profesionāliem līdz siltiem un piezemētiem. Tie labi noderēs, ja meklējat veidus, kā iekārtot minimālistisku vai klasiskāku interjeru. No otras puses, tas ir lielisks fons drosmīgākiem krāsu toņiem vai dažādiem salikumiem.

Produkti: Plint, Saar, Bejot

Saulaini dzeltenais

Krāsa drosmīgajiem, it īpaši, ja runa ir par biroja telpām. Dzeltenais telpā ienesīs enerģiju un pozitīvu noskaņojumu, bet vienlaikus, jāņem vērā, ka tas var kļūt arī par traucējošu elementu. Iesakām to izvēlēties, kā akcenta krāsu piemēram pufos vai mēbeļu detaļās, nevis kā dominējošo krāsu interjerā. Tas radīs svaigu koptēlu, kas būs aktuāls un ātri neapniks tā lietotājiem.

Zemes krāsas

Nemainīgi, arī šogad krāsu teldencēs dominē zemes krāsu toņi. Birojs, kas pilns ar zemes krāsām, pauž mūsu saikni ar dabu. Nākamajā gadā šī krāsu palete noteikti mainīsies. Izvairoties no spēcīgiem, košiem toņiem, tā vietā koncentrējoties uz izplūdušām pasteļkrāsām. Apvienojot šos toņus ar dziļu bordo, ķiršu vai sārtiem toņiem, iespējams izveidot spēcīgu un elegantu iekārtojumu.

Kā izvēlēties biroja telpām piemērotākās krāsas?

Krāsām birojā ir milzīga ietekme uz darbiniekiem, viņu emocijām un produktivitāti. Projektējot biroja telpu, ir svarīgi ņemt vērā telpas funkciju, noskaņu, kuru vēlaties tajā radīt, un, ja iespējams, ievērot krāsu psiholoģiju. Pirms izmaiņu veikšanas ieteicams aprunāties ar savu komandu un pārbaudīt viņu viedokli par plānotajām izmaiņām. Uzņēmuma zīmola krāsa interjerā pastiprinās uzņēmuma identitāti, taču tā jāizmanto apdomīgi, lai tā pilnībā nedominētu interjerā un nenomāktu darbiniekus un Jūsu viesus.

Mūsu audumu paraugos ir iekļautas vairāk nekā divdesmit audumu kolekcijas no vadošajiem Eiropas ražotājiem, piemēram, Camira, Gabriel, Spradling, Kvadrat vai Svensson, kas pieejamas simtiem krāsu un rakstu. Katru gadu atjauninām savu parauga piedāvājumu, ļaujot dizaineriem un arhitektiem izveidot modernu, uz tendencēm balstītu telpu.

Bejot. Colour in Office 2022. Trends. 04.04.2022