Sākums / Jaunumi / Maini pozīcijas, esi kustībā ar AccisPro krēslu!

Maini pozīcijas, esi kustībā ar AccisPro krēslu!

AccisPro ir ražotāja Profim jaunākā krēslu kolekcija, kas radusies domājot par nepieciešamību vairāk atrasties kustībā arī strādājot.

Tas ir piemērs tam, kā tehnoloģijas var uzlabot pavisam vienkāršu un pierastu darbību – sēdēšanu! Sēdeklis un atzveltne pielāgojas lietotāja ķermeņa kustībām, lai novērstu ilgstošu, statisku slodzi, kas rada ievērojamu pārslodzi mugurai. Esi kustībā ar ergonomisko AccisPro krēslu!

Dizains nav viss – ir svarīgs arī gudrs risinājums. Sēdekļa un atzveltnes neatkarīga kustība tiek nodrošināta pateicoties patentētajai SmartHPS sistēmai. Atzveltnes kustība uz sāniem ir iespējama, pateicoties sfēriskai savienojumu sistēmai, kas savieno atzveltni ar mehanismu.

Sēdekļa kustība ir iespējama, pateicoties sfēras savienojumam, kas uzstādīts sēdekļa centrālajā daļā. Profim pārliecinājās, ka ikviens lietotājs var kustēties uz sāniem, bet tajā pašā laikā justies stabili. Sēdekļa sānu kustības funkciju iespējams bloķēt. Krēsls ir aprīkots ar sinhrono mehanismu, kā arī papildus funkcijām, kas saistītas ar sēdekļa slīdēšanu un sēdekļa noliekšanu uz priekšu.

AccisPro neierobežo lietotāju – tas seko viņa kustībām. Kustēties. Mainīt pozīcijas. Sēdēt aktīvi!

Uzzini vairāk par jauno Accis Pro: