Sākums / Jaunumi / Masīvkoka mēbeļu sērija Viga

Masīvkoka mēbeļu sērija Viga

Darba vide ir pakļauta dažādām pārmaiņām. Ar vien vairāk redzam, ka uzņēmumi, ierasto klasisko biroja mēbeļu vietā, izvēlas daudz mājīgakus risinājumus. Mēbeļu ražotāja MDD mēbeļu sērija VIGA veidota akcentējot dabīgā koka spēju ikvienā telpā ienest klasisku eleganci. VIGA mēbeļu sērijas ietvaros pieejami kā eleganti rakstāmgaldi, tā dizainā vienoti skapji, atvilktņu bloki un eleganti konferenču galdi. Darba galdu sērijā pieejami arī eleganti vadītāju darba galdi.

Eleganti vadītāju galdi

Masīvkoka darba galds ir populāra un iemīļota vadītāju darba vietas izvēle. VIGA vadītāju mēbeļu kolekcija piedāvā darba galdus ar iespējām tos kombinēt ar elegantām masīvkoka sānu kumodēm un atvilktņu blokiem, atvieglojot dokumentu un personīgo mantu uzglabāšanu. Pieejama izmēru variācija un ļoti plaša dokumentu un atvilkņu bloku variācija, atbilstoši lietotāja vajadzībām.

Plaša darba galdu izvēle

Sērijas ietvaros iespējams izvēlēties dažādu izmēru un formu darba galdus. Līdzīgi, kā vadītāju galdiem, arī darba galdiem iespējams izvēlēties papildus dokumentu skapjus un atvilktņu blokus, kas integrēti darba galdā. Izvēloties galdā integrēt sāna dokumentu skapi, tiek iegūta papildus virsma dažādu priekšmetu vai iekārtu novietošanai. Visiem galdiem iespējams izvēlēties arī kāju nosegpaneļus. Pieejami arī VIGA dubultie darba galdi.

Vienota stila apspriežu galdi

VIGA sērija piedāva dažāda izmēra un augstuma apspriežu galdus. Aktīvām sapulcēm vai ēdamtelpām iesakām izvēlēties VIGA augstu galdu, kas pieejams divos izmēros – bāra 110 cm un pusbāra 90 cm augstumā. Savukārt, ja meklējat masīvkoka apspriežu galdu, sērijas ietvaros iespējams izvēlēties vairāku izmēru galdus, sākot no 2,2 metru garumā, beidzot ar lielu apspriežu galdu līdz pat 4,8 metriem. Iespēja nobeigt apspriežu galdus ar noapaļotu malu.

Dokumentu skapji un plaukti

Izvēloties kādu no VIGA galdiem, tos iespējams kombinēt ar dažāda izmēra un aprīkojuma dokuentu skapjiem, kas pieejami vienotos dekoros un materiālos.