Sākums / Jaunumi / Mīksto mēbeļu impregnēšana

Mīksto mēbeļu impregnēšana

Publisko telpu un biroju mēbeles, ikdienā tiek pakļautas lielai cilvēku plūsmai un noslodzei. Lai ilgāk saglabātu savu mīksto mēbeļu, darba krēslu un citu mīksto virsmu tīrību, iesakām veikt mēbeļu audumu impregnēšanu. Imprenēšanas procesā mīkstās mēbeļu virsmas tiek pārklātas ar neredzamu, bet izturīgu mēbeļu aizsargkārtu, kas pasargā mēbeles no mitruma, traipiem, izbalēšanas un nolietojuma. Impregnētas virsmas ir daudz vieglāk tīrāmas, papildus, tiek samazināts risks, ka uz mīkstajām mēbelēm parādās neiztīrāmi traipi.

Kad veikt mēbeļu impregnēšanu?

Mīksto mēbeļu impregnēšanas procesu iespējams veikt jebkurā brīdī, tomēr iesakām to darīt uzreiz pēc mēbeļu iegādes. Ja vēlaties impregnēt jau esošas mīkstās mēbeles, tās pirms impregnēšanas ieteicams kārtīgi iztīrīt. Šādu mēbeļu aizsardzību iespējams nodrošināt visa veida mēbeļu audumiem, tajā skaitā arī mākslīgās un dabīgās ādas audumiem.

Mēbeļu sagatavošana impregnēšanai

Pirms jebkuras mēbeļu audumu impregnēšanas, procesam pakļautajām virsmam jābūt tīrām un sausām. Lielāku traipu tīrīšanai, iesakām izmantot profesionālus tīrīšanas pakalpojumus. Ja esošo mēbeļu traipi nav lieli, tos iespējams iztīrīt pašrocīgi. Mēbeļu audumu tīrīšanai, iesakām izvēlēties dabīgus tīrīšanas līdzekļus, kas nebojā auduma virsmu, paredzēti konkrētā auduma tīrīšanai un papildus veic arī virsmas attaukošanu. Kā piemēram, mūsu biroja krēslu un mīksto mēbeļu ražotāja LDSeating piedāvāto mebeļu tīrītāju Cleanee. Tas ir antibakteriāls , universāls un dabīgs tīrīšanas līdzeklis, paredzēts maigai un efektīvai tīrīšanai, netīrumu noņemšanai un visu veidu mīksto virsmu attaukošanai. Līdzeklis ir dabai draudzīgs un 100% bioloģiski noārdāms.

Audumu impregnēšanas process

Mēbeļu audumu impegrēšanas process paredz to, ka audums tiek apstrādats ar speciāla sastāva līdzekli. Lielākām un sarežģītākam mēbeļu konstrukcijām, iesakām izvēlēties profesionālus impregnēsanas pakalpojumus, ko nereti piedāvā profesionali tīrīšanas servisi. Mazākiem un vienkāršākiem virsmas laukumiem, iesakām izvēlēties mūsu ražotāja LDSeating impregnēšanas aerosolu – Cleanee. Tas ir nanotehnoloģisks produkts, kas paredzēts visu veidu krēslu un dīvānu auduma, krāsotas, dabīgas vai mākslīgās ādas, velūra impregnēšanai un aizsardzībai. Neiesakām lietot uz virsmām, kas iepriekš impregnētas ar cita ražotāja izstrādājumu, tas var izraisīt krāsas maiņu.

Pārdomāti un funkcionāli iekārtotas biroja telpas ir uzņēmuma vizītkarte. Publiski pieejamās telpas un biroja zonas pieprasa īpaši pārdomātus un funkcionālus risinājumus, kas ir viegli kopjami un uzturami nevainojamā kārtībā. Mīksto mēbeļu un krēslu impegrēšana ir lielisks veids, kā paildzināt biroja mēbeļu lietošanas ilgumu, kvalitāti un nodrošināt vienmēr nevainojamu izskatu.