Sākums / Jaunumi / Dinamiskā un elegantā modulārā kolekcija Ralik

Dinamiskā un elegantā modulārā kolekcija Ralik

”Skaistumam ir dažādas formas” – raksta mēbeļu ražotājs Arper (Itālija).  Dīvānu kolekcija Ralik neapšaubāmi ir viena no tām. Šī plūstošā skaistuma autors ir dizainers Ičiro Ivasaki (Ichiro Iwasaki, Japāna), kurš šajā kolekcijā harmoniski apvienojis dzīvespriecīgas krāsas, vieglumu un vienkāršību formās, funkcionalitāti un inovācijas.

EJOT LĪDZI LAIKAM

Mūsdienu darba vidi raksturo mainība un elastība, līdz ar to biroja mēbeļu dizaina viena no pamata prasībām ir pielāgojamība dažādām situācijām un darba modeļiem. Arper pievērš lielu vērību kontekstam un rutīnai, kā cilvēki izmanto telpu un mēbeles,  kā produkti iederēsies dažādos darba un atpūtas scenārijos.

BEZGALĪGAS VARIĀCIJAS IESPĒJAS

Kolekcija sastāv no dīvāniem, pufiem, soliem un atpūtas krēsliem, kā arī galdiņiem ar pielāgojumu augstumu. Visus elementus var izmantot gan kā atsevišķas vienības, gan savienojumā ar citiem elementiem. Tādejādi modulārā sistēma paver neierobežotas variācijas iespējas un ir maināma pēc saviem ieskatiem. Turklāt, elementu kombinēšana ir ļoti vienkārša un neprasa papildu rīkus vai iemaņas.

AR ATBILDĪBU PRET VIDI

Arper kolekciju Ralik var pilnībā izjaukt, lai atvieglotu materiālu otrreizēju pārstrādi. Ražošanā izmantoti tikai sertificēti materiāli, kā arī dīvānu polipropilēna pamatnes ražotas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

PAR ARPER

Itāļu uzņēmums Arper ražo krēslus, galdus un mēbeles darba birojiem un mājām. Uzņēmums ir izaudzis no neliela ģimenes kompānijas līdz globāli atpazīstamam zīmolam, tomēr arvien ir uzticīgs savai pieejai mēbeļu ražošanā, kuras centrā ir cilvēcība kā vērtība un uzmanība attiecībām: starp produktiem, telpām, cilvēku un vidi. Šie principi iedzīvināti ikvienā uzņēmuma darbības solī – izstrādājot dizainu, sniedzot pakalpojumus klientiem, korporatīvajā politikā un zīmolā identitātē.

BIROJA MĒBELES ikvienam dizainam

THOMSON Furniture piedāvā biroja mēbeles no Eiropā atzītiem un augsti novērtētiem ražotājiem. Piedāvājam pilnu servisu  – no vīzijas līdz pilnībā iekārtotam un funkcionālam birojam, ar klienta budžetam un vēlmēm piemeklētiem biroja risinājumiem. Vairāk par mūsu piedāvājumu uzzināsiet mājas lapas katalogā.