Sākums / Jaunumi / WORKLAB – MŪSDIENĪGAS DARBA VIDES RISINĀJUMS

WORKLAB – MŪSDIENĪGAS DARBA VIDES RISINĀJUMS

Sekojot darba vides iekārtošanas tendencēm, mūsu korpusa mēbeļu ražotājs Narbutas radījis jaunu un inovatīvu mēbeļu sēriju WORKLAB. Worklab ir dinamiska un inovatīva skapju sērija, kurā katram ir iespēja kombinēt un radīt savai darba videi piemērotāko risinājumu. Pamatā sērija piedāvā trīs dažādus skapja dizainus, ko savstarpēji iespējams arī kombinēt – sapulču siena, pagaidu darba vieta, vai vajadzībām pielāgojama skapju sistēma. Viena no skapju sistēmas priekšrocībām ir tā vieglā pārvietošana – visi skapji aprīkoti ar riteņiem, kurus darba laikā iespējams fiksēt.

Dizaina risinājumi dažādām telpām

Skapju pamatnes bāze veidota no izturīga metāla rāmja, ko iespējams krāsot un pielāgot esošo telpu interjeram. Skapju sāna paneļus iespējams veidot no perforēta metāla paneļiem, vai mīkstiem un polsterētiem paneļiem. Mīksto paneļu priekšrocība ir to iespēja absorbēt biroja trokšņus, vielaicīgi, tā ir ērta virsma, pie kuras piestiprināt dažādu informāciju, vai atgādinājumus. Izvēloties sapulču sienu, tiek iegūta liela un praktiska tāfeles virsma, kuru iespējams brīvi pārvietot telpā. Šāda risinājuma otrajā pusē iespējams integrēt skapi vai nelielu pagaidu darba vietu. Vienlaicīgi, skapjus iespējams izveidot arī kā brīvi pārvietojamas biroja starpsienas, kuras iespējams veidot ar slēgtām vai atvērtām plauktu muguriņām.

Risinājumi dinamiskai darba videi

Mūsdienu birojs ir kā dzīvs organisms, kas pielāgojas darbinieku vajadzībām, dažāda veida uzdevumiem, ko viņi veic un palīdz efektīvāk veikt savu darbu. WORKLAB daudzfunkcionālā mēbele ir paredzēta pastāvīgi mainīgai darba videi. Tas sastāv no viena rāmja, kas var veikt trīs dažādas funkcijas: sapulču sienas, pagaidu darba vietas un plaukta funkcijas. Pēc Baldanzi & Novelli dizaineru domām, WORKLAB nav ne grāmatu plaukts, ne rakstāmgalds, ne skapis – tā ir multifunkcionāla un pielāgojama mēbele. Izvēlieties kādu no iepriekš sagatavotajiem bāzes modeļiem un mainiet elementus, lai izveidotu mēbeļu gabalu, kas vislabāk atbilst Jūsu biroja un darbinieku vajadzībām.