Sākums / Jaunumi / Mūsdienīgas mīkstās mēbeles – NOTI

Mūsdienīgas mīkstās mēbeles – NOTI

Paplašinām savu mīksto mēbeļu piedāvājumu ar jaunu un inovatīvu produktu ražotāju – NOTI. Noti ir Polijā ražots mēbeļu zīmols, un, tāpat kā THOMSON Furniture, ir ģimenes uzņēmums. Skaists un funkcionāls dizains apvienojumā ar izsmalcinātu roku darbu – tā ir NOTI zīmola būtība, kas jau sen ir novērtēta nozarē. Ražotāja kolekcijas regulāri tiek ierindotas starp nominētajiem un godalgotajiem produktiem prestižākajos dizaineru konkursos gan vietējā mērogā Polijā, gan arī citur ārvalstīs. Ražotāja mēbeles ir viegli atpazīstamas pēc stila, un tās augstu novērtē gan mākslas kritiķi, gan žurnālisti, arhitekti un interjera dizaineri.

Kvalitāte un uzmanība detaļām

Kopš savas darbības pirmsākumiem 2005.gadā, uzņēmums ir konsekventi īstenojis savu galveno principu “dizains, kā pirmais elements”, radot mēbeles ar mūžīgām, vienkāršām un elegantām formām, koncentrējoties uz funkcionalitātes, komforta un izturības aspektiem. Ražotājs NOTI savu produktu dizainam piejiet ar vislielāko rūpību un fokusu uz produkta detaļām, kurā lietotāja funkcijas, vajadzības un dzīvesveids, kā arī rūpīgi atlasīto materiālu un ar rokām darinātā izstrādājuma kvalitāte veido gala produkta harmonisku veselumu.

Mēbeļu funkcijas un dizaina daudzveidība

NOTI ir zīmols, kas pazīstams ar stilistiski daudzveidīgiem un oriģināliem produktiem. Ražotāja sortimentā iespējams atrast dīvānus, atzveltnes krēslus, pufus, krēslus un galdus no augstākās kvalitātes materiāliem, kas paredzēti dzīvojamām ēkām, birojiem un sabiedriskām telpām.

Elastīgi risinājumi

Ražotāja galvenā priekšrocība ir elastība, piedāvājot dažādas formas un izmērus, modulāru un sistēmisku produktu dizainu un plašu audumu klāstu. Pamatojoties uz to, arhitekti, uzņēmumi un individuālie klienti iegūst brīvību veidot interjerus, kas ir pielāgoti konkrētām vajadzībām. Visā mēbeļu izgatavošanas procesā ražotājs pievērš lielu nozīmi ne tikai materiālu izcelsmei, bet ražošanas procesā izmanto arī pieredzējušu amatnieku roku darbu, kas vainagojas ar individuālu pieeju katra produkta izstrādē un izcilu produkta kvalitāti.

Biroja vides mīkstie mēbeļu risinājumi

Ražotāja klāstā iespējams atrast plašu mīksto mēbeļu piedāvājumu biroja un publisko telpu iekārtojumiem. Plašās audumu veidu un toņu iespējas, nodrošina iespēju piemeklēt Jūsu telpām atbilstošako un piemērotāko risinājumu. Pieejami audumi ar augstu nodilumizturību, audumi, kas paredzēti lielai slodzei un plašam tīrīšanas iespējām.