Sākums / Jaunumi / Nestandarta biroja mēbeles un risinājumi

Nestandarta biroja mēbeles un risinājumi

Nestandarta biroja mēbeles kļūst ar vien pieprasītākas. Mūsu ilggadējā praktiskā pieredzē biroja mēbeļu tirgū ir parādījusi to, ka ne visiem projektiem un klientiem ir piemēroti standarta mēbeļu risinājumi. Klientu vēlmes un telpu iespējas ir dažādas, tāpēc mūsu profesionālā projektu vadības un projektētāju komanda ir gatava sniegt risinājumu ikvienā situācijā. Sākot ar atsevišķām nestandarta formas un funkcionalitātes mēbelēm, kas saskan ar mūsu standarta risinājumiem, gan ar pilnībā iekārtotu biroja telpu vai biroju.

Nestandarta biroja virtuves

Virtuves zona ir populārākais nestandarta produkts, ko izvēlas mūsu klienti. Mēs uzklausām klientu vēlmes, precīzi nomērām telpas un sagatavojam piemērotas tehniskās skices. Pēc telpu skiču saskaņošanas, izvēlamies piemērotākās krāsas un atbilstošākos virsmas materiālus. Mūsu dizaineri palīdzēs piemeklēt atbilstošāko un pieskaņotāko risinājumu arī ēdamzālei. Viens no populārākajiem mūsu klientu ēdam telpas rasinājumiem ir augstie galdi, pie kuriem ērti gan sēdēt, gan stāvēt. Piemēram mūsu ražotāja NARBUTAS augstais galds Light vai ražotāja BEJOT apaļais galds Spin. Pēc nepieciešamības, varam piedāvāt nestandarta risinājumus arī ēdamās zonas mēbelēm.

Nepieciešamības gadījumā, sadarbībā ar saviem sadarbības parteriem, varam piedāvāt arī atbilstošu izmēru un tehnisko parametru sadzīves tehniku un santehniku. Piegādāsim un uzstādīsim kopā ar virtuves iekārtu.

Nestandarta skapji un iebūvējamās mēbeles

Mums ir plašā pieredze nestandarta skapju veidošanā. Sākot no nestandarta izmēra dokumentu skapjiem, beidzot ar klienta vēlmēm atbilstošiem nelieliem personīgo mantu skapīšiem. Mūsu komandai ir iespēja realizēt Jūsu vēlmes un palīdzēt tām iekļauties biroja kopējā interjerā. Mūsu dizaineru un projektētāju plašā pieredze ļauj novērtēt un piemeklēt klienta vēlmēm atbilstošāko risinājumu un tehnisko noformējumu. Spējam prasmīgi iekļaut atsevišķas nestandarta mēbeles, kopējā mūsu standarta mēbeļu ansamblī.

Viens no ērtākajiem un praktiskākajiem risinājumiem ir iebūvētie skapji. Tajos iespējams uzglabāt darbinieku virsdrēbes, apavus un personīgās mantas. Aiz skapja durvīm iespējams paslēpt dažādus tehniskos risinājumus. Birojos, kur ikdienas tiek saņemts liels ienākošo paciņu apjoms, iespējams šos sūtījumus grupēt un uzglabāt aiz aizbīdāmām skapja durvīm. Tas atvieglo kārtības uzturēšanu un kopējo telpu estētiku. Kas ir īpaši svarīgi biroja uzgaidāmajās telpās. Par to vairāk lasi mūsu rakstā “Kāpēc biroja recepcijas zona ir tik svarīga?”

Nestandarta formas un izmēra apspriežu galdi

Uzņēmumos, kur bieži vien tiek īstenotas lielas un uzņēmuma procesiem svarīgas sapulces un tikšanās, apspriežu zāļu iekārtojums spēlē ārkārtīgi svarīgu lomu. Lai veidotu kopēju telpas mēbeļu ansambli, bieži vien tiek lemts par labu nestandarta risinājuma izgatavošanai, kurā ietilpst gan funkcionāli sienas skapji, gan lieli un prestiži apspriežu galdi. Apspriežu galdos iespējams integrēt nepieciešamos pieslēgumu veidus un vadu risinājumus.

Nestandarta biroja uzņemšanas zonas

Ņemot vērā to, cik svarīgu funkciju pilda uzņēmuma uzņemšanas zona, arī šīs zonas mēbeles nereti tiek izvēlētas, kā nestandarta risinājums. Nestandarta moduļos iespējams integrēt visas lietotājam nepieciešamās funkcijas. Iespējams veidot dažādas formas un vizuālās identitātes atspoguļojumus.

Nestandarta recepcijas letes bieži vien tiek izvēlētas vietās, kuras nepieciešams izmēros un darba vietās lielāks risinājums. Nestandarta risinājumu iespējas ir plašas un mūsu komanda spēs atrast piemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Ieteiksim labākos vadu organizēšanas un tehnikas izvietošanas risinājumus, spēsim konsultēt ergonomikas jautājumos.

Nestandarta biroja mēbeles

Individuāli izgatavojamas mēbeles ir lielisks veids, kā atspoguļot Jūsu uzņēmuma unikālo stilu un vizuālo identitāti. Tai ir neierobežotas robežas Jūsu fantāzijai. Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim īstenot Jūsu idejas un pielāgot tās praktiskai ikdienas lietošanai.