Sākums / Jaunumi / Padomi akustikas uzlabošanai birojā

Padomi akustikas uzlabošanai birojā

Akustikas jautājums būtiski ietekmē mūsu labsajūtu un koncentrēšanās spējas. Izvēloties pareizo akustisko risinājumu biroja telpām, iespējams būtiski uzlabot darba vietas kvalitāti un samazināt trokšņa līmeni birojā. Katrai telpai var tikt piemēroti atšķirīgi akustiskie risinājumi, tomēr vispārējai akustikas uzlabošanai iesakām aplūkot mūsu apkopotos padomus vai sazināties ar mums, lai izveidotu individuālu un telpām piemērotu risinājumu.

Novērtējiet biroja un komandas vajadzības

Lai atrastu pareizo akustisko risinājumu, ir svarīgi ņemt vērā biroja mērķi un tajā strādājošo cilvēku ikdienu. Apsveriet, kādas darbības veic biroja lietotāji, cik daudz tālruņa zvanu viņi veic, viņu saziņu un komandas darbu un kur viņi tiekas, lai savstrapēji komunicētu vai atpūstos. Šī analīze ir pamats, lai tālāk izstrādātu risinājumus, kas darbojas konkrētajā telpā, vienlaikus apmierinot tajā strādājošo cilvēku vajadzības, tādējādi veicinot viņu darba produktivitāti.

Dažādu zonu dalījums

Ja darbinieku ikdienas uzdevumos ietverti regulāri telefona zvani, vai online tikšanās ar klientiem, svarīgi, lai šīs darbības būtu iespējams veikt netraucējot pārējo komandas biedru darbu. Pārdomāts zonu izvietojums birojā var palīdzēt uzlabot akustisko vidi, jo vienlaikus ļauj gan veikt telefona sarunas, gan atrast klusu vietu svarīgu darba uzdevumu veikšanai. Piemēram, ja ikdienā nepieciešama ērta vieta, kurā aizvadīt telefona sarunas, birojā iespējams integrēt HushPhone akustisko modeli. Šāds modelis var tikt novietots jebkur birojā, aizņemot tikai nelielu telpas daļu, bet būtiksi uzlabojot kopējo biroja trokšņu līmeni, jo telefona sarunām vairs nav jānotiek atvērtajā biroja daļā, kur tās var traucēt citiem kolēģiem un radīt papildus troksni. Ražotāja piedāvājumā ietvertas arī lielāka izmēra telpas, kas var noderēt brīžiem, kad nepieciešams pilnībā nodalīties no biroja trokšņiem, vai aizvadīt sapulci vairāku kolēģu sastāvā. Dažāda izmēra akustiskās kabīnes ar ietilpību līdz 8 cilvēkiem – Hush Office.

Izmantojiet griestus un sienas

Viens no populārākajiem akustiku koriģējošajiem produktiem ir dažādi griestu un sienu paneļi. Tas ir atraktīvs veids, kā vienlaikus uzlabot skaņas kvalitāti un tai pat laikā, ienest telpā krāsainu un rotaļīgu dizaina elementu. Paneļu plašās dizaina, izmēru un krāsu iespējas, ļauj uzņēmumiem ienest telpā koorporatīvos toņus, radot mūsdienīgu un radošu kopējo uzņēmuma tēlu. Piemēram, akustiskie paneļi Modus Light, var tikt stiprināti gan pie sienām, gan griestiem. Sērijas ietvaros pieejami paneļi, ar kuru palīdzību iespējams nodalīt vajadzīgo telpu vai darba vietu zonas, tādējādi sniedzot iespēju risinājumu integrēšanai plašās biroja telpās.

Praktisks un efektīvs risinājums – akustiskās galda starpsienas

Viens no pamata ieteikumiem, lai radītu komfortablāku darba vietu ir izmantot galda starpsienas. Mūsu plašajā piedāvājumā iespējams izvēlēties starpsienas, kas izstrādātas, lai būtiski samazinātu trokšņus. Īpašais akustisko putu pildījums būtiski palīdz slāpēt apkārtējos trokšņus. Vienlaikus, starpsienas palīdz katram darbiniekam nodalīt savu darba zonu, tajās iespējams stiprināt arī svarīgus darba atgādinājumus vai citas zīmītes, tādējādi personalizējot savu darba vietu. Risinājums, ko viegli iespējams stiprināt pie dažāda biezuma darba virsmām ir starpsienu sērija Round Pet. Starpsienu stiprinājumi paredz vienkāršu starpsienu stiprināsanu un vieglu pārvietošanu, vienlaikus, tas ir dabai draudzīgs risinājums, kas izgatavots no daļēji pārstrādatiem PET materiāliem.

Izmantot pēc iespējas vairāk mīkstos materiālus

Skaņas viļņus absorbē mīksti, poraini materiāli. Biroja telpu piepildīšana ar šādiem elementiem palīdz būtiski uzlabot akustisko komfortu, tāpēc ieteicams uz grīdas uzstādīt paklāju un griestiem akustiskos paneļus. Aizvien vairāk birojos tiek ieviesti arī logu un telpu nodalošie aizkari. Vienlaikus, birojā iesakām domāt par mīkstiem atpūtas stūriem, vai neformālām zonām, kurās viegli organizēt neformālas komandu sapulces vai citus radošus uzdevumus. Ar vien pieprasītāki kļūst modulāri mīksto mēbeļu risinājumi, kuri ir viegli pielāgojami un izkārtojami dažādos moduļos, tādējādi atvieglojot komandām veidot uz darba rezultātu vērstu biroja vidi. Piemēram mīksto mēbeļu sērija REVO, kurā ietilpst dažāda izmēra un funkciju mīkstie atpūtas pufi, kurus radoši kombinējot iespējams iegūt mūsdienīgu mīksto dīvānu, dīvānu ansambli. Sērija ir veidota no daļēji pārstrādātiem un tālāk pārstrādājamiem materiāliem un ir viens no dabai daudzīgākajiem mīksto mēbeļu risinājumiem biroja telpās. Vairāk par sērijas ilgtspējību lasi šeit.

Pārvietojami akustikas elementi

Pārvietojami akustiskie elementi ir ērts un prakstisks risinājums, ko iespējams izmantot lai īslaicīgi pielāgotu dažādas telpas vai biroja zonas. Vienlaikus, šādus paneļus nereti izmanto, kā dizaina elemetus telpas interjerā. Piemēram, akustiskie paneļi, kas ienes birojā dabas elementus – brīvi stāvošie un viegli pārvietojamie akustiskie paneļi Alberi. Nereti, brīvi stāvošaās starpsienas aprīkotas ar riteņu bāzi, vieglākai starspeinas pārvietošanai telpā,. Universālākais risinājums, kas pieejams plašā izmēru amplitūdā, dažādās audumu un toņu apdarēs ir klasiska dizaina akustiskās starpsienas – Free standing. Viens no mūsdienīgākajiem pārvietojamo starpsienu risinājumiem, pie kuriem iespējams stiprināt arī dažādus digitālos ekrānus ir multifunkcionāla starpsienu sērija Hushwall.

Individuāli izstrādāti akustiskie risinājumi

Akustiskie risinājumi ir viens no pieprasītākajiem produktiem mūsdienīga biroja iekartojumā, jo tie spēlē būtisku lomu komfortablas un patīkamas darba vides veidošanā. Ja nepieciešams uzlabot telpas vai biroja akustiku, esat laipni sazināties ar mūsu komandu. Mūsu projektu vadītāji, kopā ar dizaina komandu, izstrādās Jūsu telpām piemērotāko un atbilstošāko risinājumu, nepieciešamības gadījumā, kopā ar produktu ražotaju, veiks akustiskos aprēķinus un sagatavos labāko risinājumu izvietojumu.