Sākums / Jaunumi / Pārstrādāta materiāla darba virsmas

Pārstrādāta materiāla darba virsmas

Sekojot pasaules aktualitātēm, arī mēbeļu plātņu ražotāju piedāvājumā parādas pārstrādati un dabai draudzīgi risinājumi, no kuriem iespējams veidot darba virsmas, kuras viegli integrēt pie dažādas formas un materiālu galdu kājām, arī augstumā regulējamiem kāju rāmjiem, piemeram – augstumā regulējama galda EASY.

Pārstrādati auduma atgriezumi

Darba virsma, kas izgatavota no auduma atgriezumiem ir lieliska ilgtspējīga izvēle Jūsu darba galdam. Virsmas plātņu ražotajs ir Dāņu tekstila ražotājs Kvadrat. Virsmas pieejamas 3 dažādos toņos – balta, krēma krāsas vai zila. Virsma izgatavota no nolietotas kokvilnas un vilnas un ir 100% tālāk pārstrādājams produkts. Produkta virsējā karta pārklāta ar melamīnu.

Pārstrādati jogurta iepakojumi

Izturīgs un estētiski pievilcīgs risinājums, kas vielaikus ir ilgtspējīgs un dabai draudzīgs – galda virsmas, kas izgatavotas no pārstrādatiem jogurta iepakojumiem. Pieejamas dažādos izmēros, biezumos un krāsu iespējās. Arī šāda materiāla virsmas iespējams kombinēt ar dažādam mūsu kataloga darba galdu, apspriežu galdu vai citu galdu pamatnes kājām. Sazinies ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.