Sākums / Jaunumi / Akustiskie dizaina elementi

Akustiskie dizaina elementi

Akustiskie biroja paneļi Jūsu birojam. Ar prieku iepazīstinām ar mūsu ražotāja NARBUTAS jaunāko produktu – akustiskā dizaina elementiem – ACOUSTIC ARTWORK.

Sērijas ietvaros iespējams izvēlēties trīs veidu sienā vai griestos stiprināmus akustiskos elementus: AKUSTISKĀS ARTWORK starpsienas, mākoņi un flīzes. Šādus paneļus iespējams izmantot ka lieliskus papildinājumus, lai atsvaidzinātu Jūsu biroja mēbeles.

Tie palīdzēs jums radīt akustisko komfortu, radoši sadalīt telpas un panākt ekskluzīvu biroja interjeru. Lielisks risinājums telpas akustikas korekcijai un kopējā dizaina atsvaidzināšanai. Produkti pieejami dažādās krāsās un tos iespējams pielāgot konkrētās telpas vajadzībām. Papildus akustiskajai funkcijai, šie produkti ir ideāli piemēroti arī biroja telpu sadalīšanai un unikāla interjera izstrādei.

Telpu sadalīšana un veidošana

Ar akustisko ARTWORK starpsienu palīdzību jūs varat viegli sadalīt telpu dažādās zonās. Piemēram, varat izveidot atsevišķas darba un atpūtas zonas vai daļēji privātu individuālu darba telpu. Šīs starpsienas ļaus atvērtā plānojuma birojā izveidot atsevišķu telpu sanāksmēm, atpūtai vai radošam darbam.

Sienas, kas runā pašas par sevi

Biroja sienas var kļūt par Jūsu biroja mākslas darbu vai galveno interjera elementu. Akustiskie biroja paneļi , kuriem ir piecas dažādas formas un dažādi izmēri, atraisīs jūsu radošo pusi. AKUSTISKĀ ARTWORK flīzes jūsu biroja sienām piešķirs dzīvīgu pieskārienu un palīdzēs veidot jūsu uzņēmuma tēlu.

Rotaļīgs griestu noformējums

Akustiskie mākoņi ir griestu risinājums, kas uzlabo biroja akustiku. Tāpat kā ēna, šis akustiskais mākonis vienmēr ir šeit, lai efektīvi absorbētu apkārtējās skaņas. Ar šo akustisko elementu palīdzību jūs varēsiet izveidot akustiski komfortablu vidi gan darbam, gan atpūtai. Papildus, šis elements kalpos, kā lielisks dizaina elements apspriežu telpās

Lielāka ilgtspējība

Papildus funkcionalitātei un estētiskajām īpašībām, ACOUSTIC ARTWORK ir daļēji izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem un ir piemēroti tālākai pārstrādei. Akustiskie izstrādājumi, kas izgatavoti no PET filca, ir viens no piemēriem ražotāju centieniem veidot ilgtspējīgāku produktu. Šie produkti ir daļa no aprites ekonomikas: tie veicina atbildīgu resursu izmantošanu un atkritumu samazināšanu, jo tie ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem un ir piemēroti tālākai pārstrādei. Šie izstrādājumi pēc pieskāriena līdzinās vilnai, bet PET filcs ir izgatavots no plastmasas, un tajā tiek izmantoti vairāk nekā 50 procenti pārstrādātas plastmasas.

PET filca īpašības

Šim materiālam piemīt izcilas skaņas absorbcijas īpašības. Porainā struktūra nodrošina efektīvu vidējas un augstas frekvences trokšņa absorbciju. PET filcs ir mīksts un viegls, tomēr izturīgs materiāls un tas ir ideāli piemērots arī darba galda starpsienām. Tam ir arī nepieciešamā ugunsizturības pakāpe un tas atbilst spēkā esošajām ugunsdrošības prasībām. Pateicoties struktūrai, PET filcs ir viegli tīrāms un dezinficējams.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties akustiskos dizaina elementus integrēt arī savā darba telpā.

Veidosim akustiski draudzīgu, gaumīgu un ilgtspējīgu biroja vidi! Biroja mēbeles ir mūsu galvenais pamata darbības virziens. Esam šeit, lai palīdzētu saviem klientiem iekārtot mūsdienīgu un darba procesu vēstu darba vidi.