Sākums / Jaunumi / Praktiska un plaša krēslu sērija – POLYTONE

Praktiska un plaša krēslu sērija – POLYTONE

Mūsdienīgas biroja mēbeles ir daudzpusīgas un viegli pielāgojamas. Tās iespējams pielāgot dažādajām telpu vajadzībām. Vienlaicīgi, šobrīd īpaši svarīgi, lai mēbeles būtu viegli kopjamas un dezinficējamas. To dizainam jābūt vieglam un mājīgam. Sekojot tendencēm, mūsdienīgas mēbeles ir videi draudzīgas, izgatavotas no videi draudzīgiem, viegli pārstrādājamiem un zemas emisijas materiāliem. Iepazīstinām ar POLYTONE – mūsu ražotāja Narbutas plašo un daudzpusīgo plastikāta krēslu kolekciju. Moderna dizaina un praktiska pielietojuma līdzsvars.

Plašas krēslu izvēles iespējas

POLYTONE kolekciju veido trīs veidu apmeklētāju, konferenču un ēdamistabas krēsli no plastikāta: POLYTONE-C, POLYTONE-L un POLYTONE-O. Trīs dažādi tēli, kas lieliski iederēsies dažādos biroja apstākļos un būs ideāli piemēroti dažādām aktivitātēm – sapulcēm, kopīgam darbam, konferencēm, īslaicīgiem darba uzdevumiem vai atpūtai.

Iespaidīga krēslu pamata bāzes izvēle

Krēslu sērijā atradīsiet krēslus ar plašam kāju bāzes iespējām. Pieejami krēsli ar plastikāta kāju bāzi, tādējādi radot krēslu, kas pilnībā izgatavots no viena toņa un materiāla. Krēsliem ar metāla kājām iespējams pieskaņot vienota stila plastikāta korpusa krāsu, vai izvēlēties kontrastējošu toni. Pieejami krēsli ar roku balstiem, kam iespējams piekombinēt masīvkoka vai metāla kāju bāzi uz riteņiem. Iespēja izvēlēties ērtus krēsla sēdekļa spilvenus.

Viegla kopšana

POLYTONE krēsli ir izgatavoti no augstākās kvalitātes polipropilēna plastmasas. Plastmasa ir viens no daudzpusīgākajiem materiāliem, kas tiek novērtēts ne tikai ar savu elastību, bet arī ar tās izturību un vieglo apkopi. Ņemot vērā pašreizējo situāciju, kad virsmu dezinfekcija ir kļuvusi par mūsu ikdienas sastāvdaļu, plastmasas mēbeles ir lieliska izvēle mūsdienīgas vides veidošanai.