Sākums / Jaunumi / ROUND galdu sistēma efektīvam darba vietas dizainam

ROUND galdu sistēma efektīvam darba vietas dizainam

Darba vietas izkārtojums pastāvīgi mainās un izvēršas par risinājumiem, kas ļauj darbiniekiem pielāgot darba vietu savām individuālajām vajadzībām.
ROUND galdu sistēma piedāvā visu nepieciešamo moderna biroja izveidei – racionālas un ērtas darba vietas, atšķirīga privātuma līmeņa nodrošināšanai arī lielos atvērta tipa plānojumos.
Viegli uzstādāma sistēma ar iespēju to paplašināt no viena līdz vēlamajam galdu skaitam. Maksimāla biroja telpas izmantošana, saglabājot ergonomisku darba vietas izveidi.

Iedvesmojoties no organiski noapaļotām formām


ROUND sērija nenoliedzami izceļas esošajā NARBUTAS produktu kolekcijā, kurā līdz šim galvenokārt bija izvietoti taisnstūra formas darba un sanāksmju galdi. Viss sākās ar apaļām metāla cauruļu kājām, kas vēlāk kļuva par produkta galveno atšķirīgo iezīmi. ROUND identitāti vēl vairāk nostiprina darbvirsma ar smalki noapaļotām malām. Iespēja izveidot darba vietu, pamatojoties uz darbinieku skaitu un veicamo uzdevumu raksturu, sākot no atsevišķiem galdiem līdz rindu galdiem.  Iecienītie rindu galdi ļauj gan mazām, gan lielām komandām izveidot darba vietu, kas ir ideāli piemērota sadarbības uzdevumiem. Galda starpsienu pievienošana ir lielisks veids, kā nodrošināt lielāku darbinieku privātumu, vienlaikus dodot viņiem pietiekamu brīvību dalīties savās idejās ar citiem komandas locekļiem.

Ilgtspējīgas akustiskās starpsienas

ROUND galdu sistēmā ietilpst noapaļotas formas akustiskās starpsienas. Tās veidotas no PET filca, mīksta un viegla, tomēr stipra un izturīga materiāla. Vairāk kā 50% PET filca ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas un ir piemērots pārstrādei. Šim ilgtspējīgajam materiālam piemīt izcilas skaņas absorbcijas īpašības, tāpēc ir noderīgs instruments akustiskā komforta radīšanai. ROUND PET starpsienas pieejamas dažādos izmēros, krāsās un rakstos, radot mājīgu atmosfēru un harmoniski iekļaujoties interjerā. Pārstrādātas vai daļēji pārstrādātas biroja mēbeles ir mūsu nēkotne.

Enerģijas padeves risinājums

ROUND galda sistēma ļauj ērti savienot vairākas darba vietas vienā elektriskajā ķēdē. Skapjiem ir svarīga funkcija elektroapgādē un datu pārraidē, jo tie ir aprīkoti ar vadu un kabeļu pārvaldības uzmavu. Tiek nodrošināts, lai elektrības vadi no skapja nokļūst līdz darba vietai, izmantojot vadu kanālu zem darbvirsmas. Tas palīdz uzturēt darba vietu kārtīgu un labi organizētu, jo vadi un kabeļi tiek gudri paslēpti zem darbvirsmas vai skapī. Skapjos ir vieta barošanas blokiem, kuros pieejammas arī USB, LAN un 220V ieejas. Pārdomātie enerģijas padeves risinājumi ļauj efektīvi savienot biroja mēbeles (līdz 6 galdiem) vienā elektriskajā ķēdē, izmantojot tikai vienu barošanas punktu uz grīdas vai sienā.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās. Pie mums atradīsiet biroja mēbeles un darba krēslus ikvienai gaumei. Palīdzēsim atrast tieši Jums piemērotāko risinājumu.