Sākums / Jaunumi / Uzsākam sadarbību ar mēbeļu ražotāju Scan Sorlie

Uzsākam sadarbību ar mēbeļu ražotāju Scan Sorlie

Esam priecīgi paziņot par sadarbības uzsākšanu ar Norvēģu zīmolu Scan Sorlie. Askētisks un vienkāršs stils, apvienojumā ar pārdomātām un pamanāmām produktu detaļām. Daži no ražotāju produktiem jau apskatāmi mūsu mēbeļu salonā, piesaki vizīti un prezentēsim mēbeles un to iespējas mūsu salonā. Ar visiem mūsu sadarbības partneriem esat laipni aicināti iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā “Par mums”

Pievilcīga dizaina augstumā regulējams darba galds

Viens no pievilcīgākajiem ražotāja produktiem – augstumā regulējams darba galds E-MOTION Y-DESIGN. Unikāls kāju dizains, ko iespējams kombinēt ar dažādas formas un krāsas darba virsmām. Kājas novietotas slīpā leņķi, vizuāli atgādinot burtu “Y “. Kājas pieejamas baltā, melnā un pelēkā krāsā. E-motion Y-design galdam iespējams piemērot šāda izmēra virsmas – platums 120-180 cm, dziļums 80 – 90 cm, galda augstums 59-124cm. Pievilcīga alternatīva klasiskās formas augstumā regulējamajiem galdiem.

Scan Sorlie mīksto mēbeļu risinājumi

Ražotājs ir specializējies mīksto mēbeļu ražošanā. Dažādas formas dīvāni un dīvānu sistēmas. Plašs piedāvājums dīvāniem ar augstajām sienām, kas spēj nošķirt lietotāju no apkārtējās vides. Katrai mēbeļu sērijai ir pārdomātas detaļas un kopējais vizuālais tēls. Skandināvu kvalitāte ikvienā mēbeļu vīlē.