Sākums / Jaunumi / Visu janvāri – atlaides pasūtījumiem no ražotāja Noti

Visu janvāri – atlaides pasūtījumiem no ražotāja Noti

Iesāc jauno gadu ar pārmaiņām savā birojā vai mājās! Visu janvāra mēnesi – piedāvājam 20% atlaidi jebkuram pasūtījumam no ražotāja Noti plašā sortimenta. Plašs mīksto mēbeļu un atpūtas krēslu piedāvājums. Mūsdienīgi dizaini un dizaina kombinācijas. Ražotāja piedāvājumā arī aktuāla dizaina skapji un krēsli.

Dizaina simfonija ikvienā sērijā

Noti ir Polijā ražots mēbeļu zīmols, un, tāpat kā THOMSON Furniture, ir ģimenes uzņēmums. Skaists un funkcionāls dizains apvienojumā ar izsmalcinātu roku darbu – tā ir NOTI zīmola būtība, kas jau sen ir novērtēta nozarē. Ražotāja kolekcijas regulāri tiek ierindotas starp nominētajiem un godalgotajiem produktiem prestižākajos dizaineru konkursos gan vietējā mērogā Polijā, gan arī citur ārvalstīs. Ražotāja mēbeles ir viegli atpazīstamas pēc stila, un tās augstu novērtē gan mākslas kritiķi, gan žurnālisti, arhitekti un interjera dizaineri.

KVALITĀTE UN UZMANĪBA DETAĻĀM

Kopš savas darbības pirmsākumiem 2005.gadā, uzņēmums ir konsekventi īstenojis savu galveno principu “dizains, kā pirmais elements”, radot mēbeles ar mūžīgām, vienkāršām un elegantām formām, koncentrējoties uz funkcionalitātes, komforta un izturības aspektiem. Ražotājs NOTI savu produktu dizainam piejiet ar vislielāko rūpību un fokusu uz produkta detaļām, kurā lietotāja funkcijas, vajadzības un dzīvesveids, kā arī rūpīgi atlasīto materiālu un ar rokām darinātā izstrādājuma kvalitāte veido gala produkta harmonisku veselumu.

MĒBEĻU FUNKCIJAS UN DIZAINA DAUDZVEIDĪBA

NOTI ir zīmols, kas pazīstams ar stilistiski daudzveidīgiem un oriģināliem produktiem. Ražotāja sortimentā iespējams atrast dīvānus, atzveltnes krēslus, pufus, krēslus un galdus no augstākās kvalitātes materiāliem, kas paredzēti dzīvojamām ēkām, birojiem un sabiedriskām telpām.

Individuāli izstrādati risinājumi Jūsu telpām

Mūsu komanda atradīs Jūsu telpām, vēlmēm un budžetam piemērotāko risinājumu. Piedāvājam telpu tehniskās skcices un profesionālas dizaina konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai vienotos par tikšanos vai noskaidrotu interesējošo produktu iespējas un izcenojumus.