CEWOOD

Mūsdienīgs biroja mēbeļu iekārtojums

Katrs klients un birojs ir īpašs savā neatkārtojamajā veidā. Vienmēr, kad tiek veikti projekti uzņēmumam, kas nodarbojas ar ko specifisku, tie ir ļoti aizraujoši, jo paver plašas biroja iekārtošanas iespējas. Kad sākām darboties ar CEWOOD projektu bija skaidrs, ka šī būs lieliska uzņēmumu mijiedarbība.

CEWOOD ir uzņēmums, kas ir veiksmīgi pārņēmis un turpina attīstīt vairāk kā 50 gadus senas koka ēveļskaidas plātņu (fibrolīta) ražošanas tradīcijas Latvijā. Uzņēmums pastāvīgi strādā pie jaunu produktu ieviešanas, kas ir viens no iemesliem, kāpēc arī CEWOOD birojā var aplūkot tik daudz un dažādas ēveļskaidu plātnes, kas izrotā telpu un uzlabo akustiku tajā.

Tā kā telpām jābūt ne tikai vizuāli atmiņā paliekošām, bet arī praktiskām, bija ļoti precīzi jāizplāno, kur un cik daudz šajā biroja mēbeļu iekārtojumā būs jāieplāno vieta skapjiem. Uzklausot darbinieku vajadzības, sākām plānošanas darbus. Kabinetā, kur izvietotas vairākas darba vietas, telpas galā viena siena tika pilnībā atvēlēta skapjiem. Lai nepārslogotu telpu, tika izvēlēti balti skapji ar siltu ozolkoka akcentu, kas izceļas uz tumši zaļās sienas fona. Kombinējot aizvērta tipa skapjus ar atvērtiem plauktiem, ņemot vērā mēbeļu apdari, smaguma centrs tika novietots pa vidu.

Lai katram darbiniekam būtu sava personīgā vieta, kur novietot mantas, gar biroja galdiem tika novietoti BOXI augstie atvilktņu bloki. To labums ir tajā, ka atvērtā veidā, vienā pusē ir plaukti, otrā – skapja sieniņa, kā arī augšējais plaukts paredzēts rakstāmpiederumiem un citām svarīgām ikdienas sīklietām. Darba vietām tika izvēlēti NOVA H manuāli augstuma regulējamie galdi ar izgriezumu darba virsmā. Šie galdi pielāgojas jebkura lietotāja vajadzībām, jo to augstums maināms no 62 līdz pat 85 centimetriem.

Telpas mazām un lielām sapulcēm

Abas konferenču telpas ir veidotas ļoti atšķirīgas, atbilstoši lietošanas vajadzībām. Mazās konferenču telpas biroja mēbeļu iekārtojums sastāv no augstajiem WAIT krēsliem un NOVA augstā galda, kā arī biroja skapīšiem. Šāda telpa lieliski kalpos īsām un spontānām sapulcēm, prāta vētrām, kafijas pauzēm un tikšanās reizēm ar klientu.

Tikmēr lielā sapulču telpa iekārtota izmantojot NOVA konferenču galdu, DIVA apriežu telpas krēslus un CHOICE biroja skapjus. Galda virsmā ir izgriezuma vietas ar metāla vāciņiem, kas paredzēti vadiem un kabeļiem. Krēsli ar šūprāmi palīdzēs relaksēties dinamisku sapulču laikā.

Tā kā katrai biroja telpai bija noteikta sava aura un krāsu gamma, biroja mēbeļu iekārtojums un toņi tika pielāgoti tā, lai akcentētu to, ko iecerējuši izcelt biroja darbinieki.

Biroja mēbeļu ražotāji, kas izmantoti CEWOOD projektā:

Klients: CEWOOD
Gads: 2020

Dizains: Agnese Putna
Projekta vadītāja: Laura Klēberga (ex.Butele)