Fixar

Mūs iedvesmo cilvēki, kas rada, dara un tic savam produktam. FIXAR ir vadošais uzņēmums bezpilota lidaparātu izstrādei. Nerimstošā izaugsmes dzirksts uzņemumu padarījusi par augsta līmeņa profesionālu pakalpojumu sniedzēju visa pasaulē. Priecājamies, ka ciešā sadarbībā ar klientu esam izveidojuši  funkcionālu un ērtu biroja iekārtojumu. Ceram, ka iekartojums kalpos kā iedvesma jaunām idejām un pasaules līmeņa sasniegumiem.

Inovatīvi mēbeļu risinājumi

Darba vietu risinājumiem izvēlēta eleganta galdu sērija NOVA Wood, kas veidota no masīvkoka bāzes un inovatīvas galda virsmas. FENIX ir pilnībā matēts un funkcionāls materiāls, kura virsmā izmantots nano pārklājums.  Arī apspriežu zālē izmantots vienotas sērijas risinājums ar integrētam virsmas rozetēm – Nova wood. Tam ir ļoti zema gaismas atstarošana un uz tā virsmas nav paliekoši pirkstu nospiedumi. Materiāls ir ļoti patīkams taustei, un uz tā virsmas ir iespējams izņemt nelielus mikroskrāpējumus. Šādām virsmām ir raksturīga augsta noturība pret skrāpējumiem, berzi un temperatūras ietekmi, tā ir viegli tīrāma. Galda virsmas papildina skaņu apsorbējošas akustiskās starpsienas TOP 530, vienlaikus, starpsienu mīkstās virsmas sniedz iespēju pie tām piestiprināt dažāda veida darbiniekam nepieciešamu informāciju.

Mirklis klusumam un atpūtai

Plaša pielietojuma atpūtas zona ar augstajiem akustiskā risinajuma krēsliem Twist&Sit. šajā zonā iespējams paņemt nelielu atpūtu no darba, vai nodoties ideju sapulcei ar saviem kolēģiem. Vienlaikus, šādās zonās iespējams netraucētāk runāt pa telefonu, vai pieslēgties virtuālam video zvanam. Zonai izvēlētas mierīgas krāsas un zonu papildinošs kafijas galdiņš Amber.

PROJEKTĀ PĀRSTĀVĒTIE BIROJA MĒBEĻU RAŽOTĀJI:

  • Narbutas

Klients: Fixar
Gads: 2022
Projektu vadītāja: Ilva Beiere